טיול בחו"ל מחפשת המלצה למקום נופש יחסית קרוב לארץ

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מחפשת לנפוש קרוב לארץ במקום שיש שופינג זול. משהו יכול להמליץ מנסיון?

אמא לילדי המתוקים

משתמש פעיל
מחפשת לנפוש קרוב לארץ במקום שיש שופינג זול. משהו יכול להמליץ מנסיון?
אני יודעת שנפתח מלון כשר בבנסקו - עיירה בבולגריה.
שעתיים נסיעה והעיר לכפר.
בעיר יש כמה קניונים מאוד זולים.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בהונגריה יש מחירים זולים
גם בגיאורגיה אפשר למצוא במחירים מצחיקים
הבונוס שם- מונית עשרים דקות נסיעה עולה 7 שקל...

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
לגבי קניות - יש כמה יעדים.
באופן כללי השופינג באירופה כבר לא כל כך משתלם משתי סיבות: המלחמה באוקראינה והחלשות השקל.
בתקופת החגאות (דצמבר-ינואר) יש סיילים שווים ואז משתלם לנצל את ההנחות.
יש גם רשתות שוות שאין בארץ כמו C&A ,ccc, דייכמן, TKMaxx, פריימרק, דקטלון, רוזמן, רשת הדראגסטור המעולה והזולה DM ועוד.
שימו לב שביום ראשון כל החנויות והקניונים סגורים (מלבד מסעדות ואתרי בילוי)
חשוב: לפני הטיסה חזור לגשת לדוכן ולמלא טופס החזר מס tax free לפני ששולחים את המזוודות.
  • פולין - כבר לא כל כך זולה. יש בוורשה קניונים גדולים וטובים. קניונים: דיזיינר אאוטלט (פאשן האוס), קניון ארקדיה, קניון זלוטה/זלוטי, קניון וולה פארק. קניון פריימרק- קניון חדש יפה ופחות עמוס.נסיעה של 15-20 במונית או ברכב.
  • ברלין - עדיין זולה יותר מישראל. בעיקר הנעלה וקוסמטיקה. קניונים: קניון אלכסה alexa , מול אוף ברלין mall of berlin. מומלץ לקנות גם ברחובות ראשיים ולא רק בקניונים. באזור אלכסבדרפלאץ או שדרת קניות קודאם.
  • בודפשט - הרוב מחירים כמו בארץ. אפשר למצוא מציאות, בעיקר בחנויות ספציפיות או קניון Arkad או אדידס אאוטלט. כאן תוכלי תקרוא ולקבל טיפים על חווית השופינג בבודפשט של הבנות שלי:

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
גם פראג יכולה להתאים - בטוחה עכשיו יחסית, קרובה ולא יקרה. יש בה גם שופינג נחמד.
כאן יש לך טיפים מחופשת החורף שלנו בפראג:

וכאן המלצות לאתרים ואטרקציות בחורף:

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
@easy_kosher_travel
נעזרים המון באתר שלך!
אז יש לי הזדמנות לומר תודה!

ועכשיו שאלה-
יעד לקניות לחתונה, (תחילת פברואר)
חשבנו וינה- לא הכי זול, אבל מבחר אירופאי גדול.(חשבנו על SCS, מריה הילפר ופרנדורף).
יש מקום מקביל בכמות ובסגנון בזול יותר? (בודפשט הרגיש לי פחות סגנון אירופאי, טועה?)
תודה!

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
@easy_kosher_travel
נעזרים המון באתר שלך!
אז יש לי הזדמנות לומר תודה!

ועכשיו שאלה-
יעד לקניות לחתונה, (תחילת פברואר)
חשבנו וינה- לא הכי זול, אבל מבחר אירופאי גדול.(חשבנו על SCS, מריה הילפר ופרנדורף).
יש מקום מקביל בכמות ובסגנון בזול יותר? (בודפשט הרגיש לי פחות סגנון אירופאי, טועה?)
תודה!
לא מכירה. אולי בניו יורק בעונת הסיילים או באאוטלטים הענקיים שם יותר זול.
בתחילת פברואר יתכן וישארו קצת שאריות מהסיילים ותוכלו למצוא כמה דברים איכותיים במחירים משתלמים (אנחנו היינו בשעתו בתחילת פברואר ומצאנו קצת)
בברלין גם יכול להיות יותר זול וסחורה איכותית. קרובת משפחתי נסעה לשם ליומיים לקניות לבתה הכלה... אבל גם שם כבר לא זול כמו בעבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה