מחפשת המלצה לחנות רהיטים לקניית חדר שינה באזור המרכז. וכן המלצה האם כדאי חדר שינה מרופד תודהצ

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לנו יש חדר שינה מרופד
מהמם!!!
אנחנו מרוצים מאד!!!
קנינו ברהיטי שיא (אשדוד)

ואן גוך

משתמש פעיל
דווקא חנות שאפשר לראות?
כי אם זה לא חשוב יש לי סוכן שקניתי דרכו וממש מרוצה.

נחמי3

משתמש מקצוען
איך מנקים חדר שינה מרופד
זה פרקטי ?
כי קניתי ספה שנראית גם בד מרופד איכותי מאוד וכל ההמלצות
ובתכלס, אין איך לנקות את זה, והיופי שהיה, התאדה

דבשיה

עיצוב צעיר ומוזיקה אקשניסטית:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש את שוירץ מאשדוד.
עושה עבודה ליגה וממש במחירים טובים!

שלום כיתה א

משתמש צעיר
מלכי פולק-גלרין באשדוד.
אנחנו עשינו אצלה חדר שינה מרופד מושלם ברמות, לגבי הפרקטיות, אנחנו עשינו בצבע מוקה קפה אז גם אם יתלכלך זה לא יהיה כזה בולט.
אבל בלי קשר, טפטף לי המזגן על הראש מיטה בכמויות של מים (לילה שלם) ואחרי ניגוב קטן זה התייבש ולא נשאר סימן, לא אומרת לך מה לעשות אבל לדעתי סמרטוט לח לא אמור להיות בעיה- בלי אחריות...

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
בחדר שינה יש פחות בעיה של ריפוד כי לא אוכלים שם.
אבל מי שרוצה בד ריפוד פרקטי יש לרפאל טקסטיל את הבדים הכי טובים, דוחי כתמים ונוזלים ברמה שלא נספג בכלל
בדי קטיפה ובד ווג הכי איכותיים. (גם אצלם יש רמות)

ואן גוך

משתמש פעיל
מי הסוכן ? אפשר פרטים ?
בעיקר מה רמת האיכות של החדר שינה והשירות של הסוכן ?
גם אני אשמח לדעת פרטים.
כבר כתבו בהודעות שלפני.
אני קניתי אצל @חפציבה חדר שינה של ר.א. ומאד מרוצה.

גם מאחריות של החברה על ההתקנה (אחרי חודשיים היה לי בעיה עם איזה ציר מסובך, התקשרתי ומיד קבעו לי מתקין שסידר את העניין תוך כמה ימים.)
וגם מהאמינות של חפציבה, והיושרה יוצאת הדופן (!!) שלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה