דרוש מידע מחפשים חוות דעת על עורכת דין לענייני משפחה: ורדה שטיינברג

סולנית בכורה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא הייתי נסחף לומר שהכל מכור מראש, אבל לכל דיין או להבדיל שופט יש אג'נדה שאתה הוא מקדם, ההבדל הוא שביה"ד קרוב יותר להלכה היהודית מאשר בית משפט...
אפשר לפרט?
ולפי דבריכם עדיף לקחת טוען רבני טוב מאשר עורך דין?

POKER

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עימוד ספרים
פעם זה היה נכון, היום בד"כ בבית משפט מתחשבים גם בהכנסות של האמא (מעל גיל 6), וגם בחלוקת זמני שהות בקביעת סכום המזונות. כך שבבית דין המזונות גבוהים יותר.
צר לי לבשר לכם שאתם טועים...
כשיש בעל אברך ביה"ד יתחשב בו ויוריד את המזונות למינימום האפשרי... משא"כ בית משפט שלא מתחשב בבעל אברך.
וזה משמעותי מאוד, כיום אני נמצא בתוך תיק של אישה שהתגרשה עם 5 ילדים מתחת לגיל 18 וביה"ד פסק לה 900! ש"ח בחודש מזונות בגלל שהבעל אברך ללא יכולת השתכרות. בית משפט להבדיל לא היה פוסק כך.
ולפי דבריכם עדיף לקחת טוען רבני טוב מאשר עורך דין?
כן. גילוי נאות: אני נוגע בדבר....;)

סולנית בכורה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה ההבדל בין טוען רבני לעורכי דין?

POKER

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הם לא יכולים להעביר את הדיון לבית משפט?????????
א"א להעביר דיון מבית דין לבית משפט או להפך.
מה ההבדל בין טוען רבני לעורכי דין?
טוען רבני בראש ובראשונה חרדי (בד"כ) שלמד בישיבות ומכיר היטב את הסוגיות הרלוונטיות, ואם הוא לא זוכר אותם-חלק מההכשרה של טוען רבני היא גם את ההלכות הרלוונטיות (ויש ע"ז מבחנים).
טוען רבני עובר הכשרה הלכתית ומשפטית. עו"ד עובר הכשרה משפטית בלבד, וכשמגיעים לסוגיות הלכתיות הוא בד"כ לא מוצא ידיים ורגלים (ומתקשר אח"כ לטו"ר שיעזור לו....).
בית משפט גם יכול לפסוק שהאשה תשלם מזונות לגבר במקרה שהיא משתכרת יותר ממנו. מה שלא יכול לקרות בבית דין
נדיר ביותר, מכיון שאם הילדים אצל האב במשמורת מלאה ז"א שהאישה במצב לא טוב, כך שכושר ההשתכרות שלה חייב להיות נמוך יותר....

שואל לעניין

משתמש מקצוען
נדיר ביותר, מכיון שאם הילדים אצל האב במשמורת מלאה ז"א שהאישה במצב לא טוב, כך שכושר ההשתכרות שלה חייב להיות נמוך יותר....
למה?
גם במשמורת משותפת אם האשה מרויחה יותר היא תשלם לאב (אא"כ שניהם מרווחים משכורות גבוהות)

שואל לעניין

משתמש מקצוען
אין תחת ידי כרגע,
אבל לצורך הדיון:
משפחה עם חמישה ילדים, לצורך העניין סכום המזונות 10000 ש"ח
זמני שהות שווים
האב משתכר 7000
האם משתכרת 15000

יש סיבה שהאם לא תשלם לאב 2000 ש"ח בחודש?

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוף אתם מייאשים ממשששש
אז מה לא לקחת עורכי דין ולתת לכולם לדפוק אותך?????

בכל אופן כל תגובה מקדמת.

ואשמח להתייעץ באישי עם מי שעברה משהו דומה.
יש פה בפרוג פורום לגרושות
אני ממליצה לך לבדוק אולי את יכולה להיכנס לשם ולקבל מידע יותר מדויק ולא באויר.
זה הפורום

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש פה בפרוג פורום לגרושות
אני ממליצה לך לבדוק אולי את יכולה להיכנס לשם ולקבל מידע יותר מדויק ולא באויר.
זה הפורום
@שואל לעניין אני אשמח להבין מה היה מצחיק במה שכתבתי.
בהקשרים מסוימים צחוק יכול להתבטא כזלזול.
לתשומת ליבך!

POKER

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש לי מידע שאולי יעזור לך.
אתם כבר אחרי שנפרדתם?
כי אם לא,
יש דברים שאפשר להתכונן מראש כדי שדברים יעבדו לטובתך.
תכתבי לי מייל:
אתם בעלי מקצוע?
אתם מתעסקים בתחום?
ייעוץ נותן רק מי שמעסק ומתמצא בתחום קרי: עו"ד או טו"ר או יועץ נישואין מומחה שעוזר גם בגירושין.
טעות אחת קטנה יכולה לעשות נזק להרבה שנים!
מה שבטוח ככל שעובר זמן-הוא (בד"כ) פועל לרעת הצדדים, כדאי לפתוח ישוב סכסוך ולתפוס סמכויות (איפה שלא תחליטו בית משפט/ביה"ד הרבני), לא כדאי להיות מובלים ע"י הצד השני...

שואל לעניין

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה