רכבים מחפשים המלצה על רכב רחב

plsql

משתמש רשום
שלום לכולם
נשמח להמלצה על רכב 5 מקומות, אמין וחסכוני.
מה שחשוב לנו מאוד זה שהרכב יהיה רחב וגדול, כלומר שיהיה אפשר לשים מאחורה 3 כסאות בטיחות/ 2 כסיאות ובנא מבוגר שיושב.
ותא מטען גדול.
תקציב 60,000(גמיש).
ושיהיה משנת 2016 לפחות.
יש המלצות? נשמח מאוד. תודה רבה.

כוכב מאדים

משתמש חדש
רנו קנגו. מאוד מרווח מאחורה ותא מטען ענקקקקק. רכב גבוה...(מסחרי)
אבל זה רכב צרפתי. לא כולם אוהבים אותו מכיוון שהחלקי חילוף שלו יקרים בארץ...
יש לנו אותו, מאוד מרוצים.
מתאים לתקציב שלך.

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
רנו פלואנס.
רכב רחב, מעולה ומכיל המון. נכנסים בקלות 3 כסאות בטיחות, וגם התא מטען גדול ומרווח.

אחת צפונית

משתמש מקצוען
מיצובישי אאוטלנדר. לנו יש של 7 מקומות ומאמינה שזה כך גם ב5. אפשר לקשור 3 כסאות אמנם נראה לי בכל רכב זה מאתגר כי הכסאות יחסית גדולים אבל זה ממש ממש אפשרי. עם 2 כסאות ומבוגר אני אישית נסעתי ככה כמה פעמים וזה היה מצוין

plsql

משתמש רשום
מיצובישי אאוטלנדר. לנו יש של 7 מקומות ומאמינה שזה כך גם ב5. אפשר לקשור 3 כסאות אמנם נראה לי בכל רכב זה מאתגר כי הכסאות יחסית גדולים אבל זה ממש ממש אפשרי. עם 2 כסאות ומבוגר אני אישית נסעתי ככה כמה פעמים וזה היה מצוין
איזה שנתון יש לכם? יש מיזוג מאחורה?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
טויוטה קאמרי... הכי רחב בקטגוריה המשפחתית.
לקחת לי את המילים מהפה.
ובנוסף, זה גם טויוטה. אמינה מאוד, ושוק חלפים מאוד זמין.

רק צריכת הדלק בהתאם.. קחו בחשבון.

שלום לכולם
מה שחשוב לנו מאוד זה שהרכב יהיה רחב וגדול, כלומר שיהיה אפשר לשים מאחורה 3 כסאות בטיחות/ 2 כסיאות ובנא מבוגר שיושב.
ותא מטען גדול.
תקציב 60,000(גמיש).
ושיהיה משנת 2016 לפחות.
יש המלצות? נשמח מאוד. תודה רבה.
סובארו אאוטבק

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
ניסאן אלטימה
אפילו יותר רחב מטיוטה קאמרי

וכן, כל רכב בגודל הזה ייקח יותר דלק,
גם בגלל שבדרך כלל יש להם מנועים יותר גדולים
סביבות 2000-2500 סמ"ק

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
דרך אגב גם החווית נהיגה שלו היא עולם אחר, בארץ הוא נחשב לרכב מנהלים, אבל בחו"ל הוא נחשב רכב משפחתי מרווח...

סובארו אאוטבק
ביקשת המלצה לרכב רחב (הוא די רחב)
יש לו תא מטען גדול מאוד
מתאים לתקציב, אפשר למצוא במחיר הזה עם כמות ק"מ נמוך.
ושנתון מהשנה שביקשת..

ותא מטען גדול.
תקציב 60,000(גמיש).
ושיהיה משנת 2016 לפחות.

בהצלחה

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
בשביל טויוטה שווה לרדת בשנתון או אפי' לקחת קילומטר גבוה יחסית, בטויוטה זה לא נורא בכלל הקילומטר כמובן לבדוק היטב שטופל כנדרש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה