דרוש מידע מחמם מים [כיונקרס] על חשמל - יש למישהו נסיון?

• פותח הנושא rutt
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
יש מכשיר בשם ריבר
הוא הכי זול בקטגוריה
עליו יש למשהו מידע?

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לנו יש הטרון, די חדש, כך שאין לי המלצות מניסיון,
אבל משימוש של כחודש - מאוד מרוצים :)
מים חמים זמינים, גם בבוקר וגם לא נגמר ביום שישי :)
הצלחתם אולי להשוות מול עלות חודשית של הדלקת בוילר?
יותר יקר / זול?
יש ירידה בלחץ / זרם המים?

יעל.ב.

משתמש פעיל
הצלחתם אולי להשוות מול עלות חודשית של הדלקת בוילר?
יותר יקר / זול?
יש ירידה בלחץ / זרם המים?
עדיין לא בנתונים רישמיים, בשימוש רק כחודש :)
הקטע שבוילר צריך להדליק לפני שמשתמשים איתו, ובמחמם מים התשלום הוא על זמן השימוש...
מצד שני - משתמשים הרבה יותר, נניח גם לשטיפת כלים וכד', שלא הייתי מדליקה בוילר בשביל זה.....

אני לא הרגשתי ירידה בלחץ מים, בעלי אומר שהוא מרגיש קצת.....

rutt

משתמש מקצוען
יש חברת "מעוז" שפיתח אפשרות להשתמש עם האנרגיה שהמזגן צוברת לחמם מים ולכאורה זה יוצא הכי זול כי מזגן לא צורך הרבה חשמל והמכשיר עצמו גם לא יקר
הנה קישור https://maoz-heat.co.il/מעוז-לחימום-מי-רחצה/

כעת סיימתי התכתבות איתו.

א. שאלתי -
יש לך ממליצים? אנשים שהורכבה אצלם המערכת והם מרוצים?
התשובה: מעט מערכות הותקנו. הסיבה, זה פיתוח עצמי, ולכן כדי לעשות ריקולים, על מערכות אילו שיפרנו. עכ"ל.

ב. שאלתי - מה המחיר?
התשובה: אני מתקין את המערכת ב 7000 שח ... אם אתה משתמש הרבה במים חמים, אז זה נכון בשבילך. אם לא, אז פחות.

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
עדיין לא בנתונים רישמיים, בשימוש רק כחודש :)
הקטע שבוילר צריך להדליק לפני שמשתמשים איתו, ובמחמם מים התשלום הוא על זמן השימוש...
מצד שני - משתמשים הרבה יותר, נניח גם לשטיפת כלים וכד', שלא הייתי מדליקה בוילר בשביל זה.....

אני לא הרגשתי ירידה בלחץ מים, בעלי אומר שהוא מרגיש קצת.....
אפשר לדבר איתך באישי?
אם כן, אשמח אם תוכלי לשלוח לי מייל לפה metuchnet בגימייל
מאד מאד יעזור לנו! תודה רבה!

rutt

משתמש מקצוען
אפשר לדבר איתך באישי?
אם כן, אשמח אם תוכלי לשלוח לי מייל לפה metuchnet בגימייל
מאד מאד יעזור לנו! תודה רבה!
בל נשכח שלא הכל כסף.
מעבר לזה שהמחמם מיים חסכוני, כי הוא פועל רק בזמן השימוש, בשונה מדו"ש שצריך להפעיל זמן רב אפילו למקלחת אחת.
הנתון היותר משמעותי - הוא איכות חיים.
חסל סדר "תדליקו ת'דוד אני מגיע עוד שעה הביתה'. חסל סדר המתנה לדוד עד שיתחמם. חסל סדר 'מי גמר את המים החמים' או 'איוש, בדיוק עם השמפו על הראש נגמרו המים'.... כל זה הסטוריה.
אתה נכנס מתי שאתה רוצה להתקלח, והמים מוכנים מיידית. זה עולם אחר. תשאלו את כל מי שכבר עבר.

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
קניתי את המכשיר של ריבר ב1000 ש"ח
מים חמים ללא הגבלה ובשניות
זה מוריד טיפה מהזרם..

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מה עם שבת באתר של היטרון משמע שכל פתיחת ברז מפעילה את המכשיר לבדוק את טמפרטורת המים, אתם מכבים אותו לפני שבת זה בכלל ניתן לכיבוי, ואולי יש כבר התקן שבת.....

rutt

משתמש מקצוען
מה עם שבת באתר של היטרון משמע שכל פתיחת ברז מפעילה את המכשיר לבדוק את טמפרטורת המים, אתם מכבים אותו לפני שבת זה בכלל ניתן לכיבוי, ואולי יש כבר התקן שבת.....
המכשיר ניתן לכיבוי בשלש צורות
א. דרך המפסק התלת פאזי בלוח.
ב. דרך המפסק החיצוני שהם מתקינים לפני המכשיר.
ג. דרך המכשיר עצמו.
ד. [אם שכחת לעשות את כל זה לפני שבת - תוכל עדיין לסגור את הברז הראשי של המים החמים בדירה, וזה בעצם סוגר את אפשרות הפעלת המכשיר].

ש. סופר

משתמש צעיר
הקישור הזה מביא אותי לאתר של כאל
יש שם רק תמונה של המוצר
אני מנסה להבין על איזה דגם מדובר

ועוד משהו
זה כולל התקנה מטעמם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה