עזרה מחלק סכו"ם עומד

דודי שטרן

משתמש פעיל
איפה ניתן לקנות מתקן כמו בתמונה חוץ מאמזון?

‏‏לכידה.PNG

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אם הסיבה שאתה לא רוצה לקנות באמזון היא בגלל שצריך מוצרים בסך 49$ למשלוח חינם, אתה יכול להסתכל באתר שלי, ולעניין המשלוחים מחיר המוצרים שם נחשבים כמו לפני ההנחה ולדוגמא מכונית שלט שמחירה המלא 40$ ודרכי מחירה הוא 16$ מי שקונה אותה מספיק שיוסיף עוד מוצר ב10$ ויקבל משלוח חינם

דודי שטרן

משתמש פעיל
אם אני קונה באמזון מעל 50$ לא עולה משלוח?
וכן כמה זמן לוקח למשלוח להגיע?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אם אני קונה באמזון מעל 50$ לא עולה משלוח?
וכן כמה זמן לוקח למשלוח להגיע?

מנסיון שלי מהחודש האחרון לוקח פחות מ10 ימים עד שהמשלוח מגיע (ולמי שלא מכיר את אמזון, ב99% מהמקרים ההזמנה מגיע עם שליח עד הבית)

וכל מוצר שמופיע ליד המחיר את ההודעה שיש עליו משלוח חינם בקניה בסך כולל של 49$ אכן לא יעלה המשלוח כגון:

1677613009894.png

1677612974966.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה