קורונה מחלימי קורונה? לכאן! מאושפזי מחלקת קורונה בביה"ח וולפסון משוועים לעזרתכם

ygy

משתמש מקצוען
לא בדיוק, הם לא מקבלים מתנדבים חדשים בגלל הקורונה (וזה די אבסורדי...) חוץ מזה שעדיין לא ראיתי עדיין מתנדב אחד מארגוני החסד שמגיע למחלקת קורונה (שממוקמת כ40 מטר ממני) שזה מוזר קצת לדעתי.

מחלימים מצילים חיים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא בדיוק, הם לא מקבלים מתנדבים חדשים בגלל הקורונה (וזה די אבסורדי...) חוץ מזה שעדיין לא ראיתי עדיין מתנדב אחד מארגוני החסד שמגיע למחלקת קורונה (שממוקמת כ40 מטר ממני) שזה מוזר קצת לדעתי.
יש מתנדבים בקורונה שערי צדק, וכבר שיתפו על כך נראה לי גם בפורום. אכן חבל שלא מכניסים הרבה יותר...

מחלימים מצילים חיים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום, הרבה זמן לא כתבנו כאן.
כי בסך הכל, רוב בתי החולים כבר הכניסו את כמות המתנדבים שהם הסכימו להכניס.
אבל קיבלנו קריאה מעזר מציון שהם צריכים ממש עכשיו, דחוף, מתנדבים נוספים למחלקת קורונה בתל השומר, שמפוצצת בחולים שמשוועים לעזרתכם. אז בואו. בואו מהר.

מחלימי קורונה, בין הגילאים 25 ל - 45, שבאפשרותם להתנדב במח' קורונה ב"תל השומר"
מתבקשים לפנות בדחיפות לאחראית מטעם עזר מציון,
בטל' 0527123658, chaya25107@ gmail.com

תל השומר.jpg

פרחונית108

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
רציתי לשאול: למה לא מכניסים בני משפחה לחולים סיעודיים למחלקת קורונה?
מחכה לתשובה בהקדם האפשרי

מחלימים מצילים חיים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
רציתי לשאול: למה לא מכניסים בני משפחה לחולים סיעודיים למחלקת קורונה?
מחכה לתשובה בהקדם האפשרי
תשובה ממי? ;) :mad: ;):mad:

נא לעיין כאן)

אגב המצב לאחרונה השתפר, על איזה בית חולים אתם מדברים?

לילי ci ztc surv

משתמש חדש
אני מעוניינת להתנדב במחלקת קורונה, אך הייתי רוצה להתייעץ עם אנשים שכבר מתנדבים בנוגע לכמה שאלות:
א- האם אין סכנה של הדבקות במוטציות אפילו למחלימים?? (החלמתי לפני כחודש וחצי).
ב- האם אין הדבר יכול לסכן את משפחתי המורחבת, שיש בתוכה מבוגרים בסיכון שלא קיבלו חיסון עדיין?
אציין כי אני עצמי לא חוששת אך מאחר ומשפחתי וחלק מהצוות בעבודה שלי בסיכון ומבוגר, הם מאיימים עלי שאם אתנדב במחלקת קורונה לא יכניסו אותי לביתם ולעבודתי...
אשמח לתשובות!!

מחלימים מצילים חיים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני מעוניינת להתנדב במחלקת קורונה, אך הייתי רוצה להתייעץ עם אנשים שכבר מתנדבים בנוגע לכמה שאלות:
ב- האם אין הדבר יכול לסכן את משפחתי המורחבת, שיש בתוכה מבוגרים בסיכון שלא קיבלו חיסון עדיין?
אציין כי אני עצמי לא חוששת אך מאחר ומשפחתי וחלק מהצוות בעבודה שלי בסיכון ומבוגר, הם מאיימים עלי שאם אתנדב במחלקת קורונה לא יכניסו אותי לביתם ולעבודתי...
אשמח לתשובות!!
זה כדאי לשאול רופא, אבל צריך רק לזכור שמתנדבים במחלקה עם מיגון קורונה מלא כמו הרופאים והצוות.

לילי ci ztc surv

משתמש חדש
זה כדאי לשאול רופא, אבל צריך רק לזכור שמתנדבים במחלקה עם מיגון קורונה מלא כמו הרופאים והצוות.
תודה רבה!
שאלתי את הרופאה, היא לא מוכנה לענות תשובה החלטית, רק אמרה שזה נתון לשיקול דעתי...
אני מפחדת פשוט לעשות משהו בניגוד לדעה של המשפחה..

הללו

משתמש מקצוען
זה אני יודעת רק רציתי להבין למה לא נותנים להיכנס לבני משפחה מה הסיבה שלהם?
זה אני לא יודעת.
אבל אם בני המשפחה מחלימים, אולי יכולים לעשות את זה דרך עזר מציון...

(בבתי חולים אחרים מכניסים בני משפחה שלא החלימו או חוסנו?)

ygy

משתמש מקצוען
אשמח לתשובות!!
גם אצלי המצב הוא כזה....
הבוס שלי בשע"צ אינו מסכים שאתנדב בקורונה, וכן הוריי מחמת החשש שמא אדבק.
לגבי השאלות (החשובות) ששאלת:
1) אפילו הרופאים עוד לא יודעים ב100% שמי שיש לו נוגדנים - אם זה מחמת החיסון או מחמת הידבקות, האם הוא מוגן, או שהוא עדיין עלול להידבק ולהדביק אחרים. נכון שההיגיון אומר אחרת, אבל הקורונה אינה ממוחית לעינייני היגיון...
2) הנגיף בהחלט יכול להישאר חי על משטחים - כגון בגדים וכו' ולכן ב"הערכות קורונה" שעברתי לאחר הרשמה להתנדבות במחלקות קורונה (ועוד לא נכנסתי עדיין - כפי שכתבתי) אמרו שהחיידק בהחלט עלול לעבור מהסרבל אל הבגדים - מתי שמורידים את הסרבל, ולכן מומלץ להשאיר בגדי בית חולים (מה שהרופאים והאחיות משתמשים - בשע"צ למתנדבים יש מקום מיוחד שממנו הם לוקחים את הבגדים לפני שנכנסים) אבל זה לא חובה.
3) זה נכון שזה זכות גדולה ועצומה וחשובה עד מאוד להתנדב בקורונה ולעזור לרופאים ולצוותי רפואה, אבל במקרה הזה הבית - המשפחה והעבודה הם קצת יותר חשובים, ולכן אם יש מסביבך אנשים בסיכון, ואנשים שרציניים באיומיהם, אני הייתי מתוור ומחכה עד שהמבוגרים יתחסנו ויעבור עליהם 3 שבועות מאז מתן החיסון השני, ועד שההתנגדות הסביבתית תרד. חבל להתחיל מלחמת עולם בגלל מעשה חסד חשוב ככל שיהיה. זו דעתי.

ygy

משתמש מקצוען
זה אני לא יודעת.
אבל אם בני המשפחה מחלימים, אולי יכולים לעשות את זה דרך עזר מציון...

(בבתי חולים אחרים מכניסים בני משפחה שלא החלימו או חוסנו?)
בעיקרון, ב"הערכות קורונה" שעברתי, אמרו שמי שיש לו קרוב משפחה בקורנה, מצפים ממנו שלא יגיע, אבל מי שכן מגיע, לא יעיפו אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה