מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת שלמה הגרלה מספר 963

מיקי מדיה

משתמש רשום

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קרובים יחסית ברשימת ההמתנה... מסתפקים אם לבטל את ההרשמה או לא כדי שלא יקראו לנו וזה יבטל את הזכות במקומות אחרים.
לא הייתי ממליצה לבטל כרגע. אבל אין אין לכם הון עצמי מספק גם לא ייתנו לכם משכנתא וגם אם ייתנו הריביות שיצאו מכך לא יהיו שוות את המחיר של הדירה ואז יהיה לכם עדיף לקנות במקום אחר

מיקי מדיה

משתמש רשום
לא הייתי ממליצה לבטל כרגע. אבל אין אין לכם הון עצמי מספק גם לא ייתנו לכם משכנתא וגם אם ייתנו הריביות שיצאו מכך לא יהיו שוות את המחיר של הדירה ואז יהיה לכם עדיף לקנות במקום אחר

תודה על כל המידע החשוב.
האם ידוע לכם אם קוראים כעת לאנשים שבתוך רשימת הזוכים (ל109 הראשונים) או שה22 דירות שנשארו זה אחרי אותם אנשים ומזמנים כבר את רשימת הממתינים ?

I can b

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה על כל המידע החשוב.
האם ידוע לכם אם קוראים כעת לאנשים שבתוך רשימת הזוכים (ל109 הראשונים) או שה22 דירות שנשארו זה אחרי אותם אנשים ומזמנים כבר את רשימת הממתינים ?
מידיעה: כעת מזמנים את האנשים שברשימת הזוכים

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
קרובים יחסית ברשימת ההמתנה... מסתפקים אם לבטל את ההרשמה או לא כדי שלא יקראו לנו וזה יבטל את הזכות במקומות אחרים.
אפשר לשאול איזה מספר (אני ממתין בהגרלה אחרת ורוצה לדעת אם יש לי סיכוי)

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על כל המידע החשוב.
מידיעה: כעת מזמנים את האנשים שברשימת הזוכים
האנשים שזכו היו בראשון עד שלישי. לדעתי ה22 שנשארו זה לאחרים אבל תתקשרו לאפי קפיטל במקום להתחבט.

מיקי מדיה

משתמש רשום
קשה ללמוד מהגרלה להגרלה אחרת
ברפט שבימים האלה יש שם בחירת דירות מה שמשפיע על זה מאוד.
אבל ביומיים האחרונים רשימת ההמתנה התקצרה ב12 מקומות.

I can b

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש כאן כאלו שחתמו?
שיוכלו להחכים אותי איך הם לוקחים המשכנתא? יועצים וכו'

חוץ מזה, צריכים לאגד את כל רוכשי הדירות (זה מה שראיתי בפרויקטים אחרים, לא שאני מבין את הצורך, אבל...:cool:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה