מחיר ליעוץ משכנתא

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כמה מקובל לשלם על יעוץ למשכנתא בגובה 500K?
אני שמעתי על מחירים שבין 6000 ל 16,000
כנראה זה לא תלוי בכמה הסכום הוצאת המשכנתא אלא בעבודה הנדרשת להשיג את הסכום

ייעוץ משכנתא smart

פתרונות מימון פיננסים
מנוי פרימיום
באופן כללי תמחור על ייעוץ משכנתא הוא לא תלוי בגובה ההלוואה,
כמה מקובל לשלם על יעוץ למשכנתא בגובה 500K?
הוא יותר תלוי בטיב הלווים הכוונה הכנסות והיסטורית אשראי

ייעוץ משכנתא smart

פתרונות מימון פיננסים
מנוי פרימיום
מצויין, אישור עקרוני זה בדיקה ראשונה זה כבר טוב, יועץ יודע לבנות משכנתא טובה שאיתה ניתן לקבל ריביות טובות, והחשוב ביותר זה גם לבנות אסטרטגיה למשכנתא, לנסות כמה שיותר להפחית בעמלות פירעון עתידיות, במסלולי משכנתא טובים בשבילך ולא לבנק.
קיבלתי הרבה דוחות לסילוק של משכנתאות שלקוחות לקחו ללא יועץ מקצועי, וגילו אחרי מספר שנים שהם חייבים יותר מכסף לבנק ממה שלקחו...
יעוץ משכנתא טוב ומקצועי זה הדבר החסכוני ביותר במשכנתא, גם אם זו משכנתא קטנה !

חנה תהילה

משתמש מקצוען
אז אני הייתי בא ליועץ ושואל כמה הוא יכול להוזיל מההצעה של הבנק (בהתחייבות!) ואז אם זה יותר הנחה ממה שהוא יגבה על עבודתו, הייתי לוקח אותו.
לא מסכימה.
הוא חוסך לי את הסכום
אבל אולי הוא יקר יחסית לשוק? ואני יכולה לקבל נתונים זהים מיועץ אחר?
לגן אני שואלת מה הממוצע לתשלום.

A052

משתמש סופר מקצוען
אין בזה ממוצע, כל יועץ לוקח כמה שהוא רוצה/חושב שהוא שווה.
וזה עולה ככל שהמקרה יותר מסובך.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ליעוץ משכנתא אין מחיר.
יש יעוץ ששווה לך 20 אלף שקל כי היית אצל מקצוען שגם בנה לך משכנתא מקסימלית עבורך. גם ריביות אש. גם חסך לך סיכון לעמלות פרעון וכו וכו'

ויש שפחות מבינים פחות מקושרים ולא מבינים מספיק בבניית התמהיל אלא העיקר להעביר אותך ..
זה מה שאני מתכוון אין לזה מחיר.
שווה לשלם יותר ולחסוך הרבה יותר מאשר לשלם פחות ולצאת עם נזקים. ולצערינו יש גם כאלה.

בקיצור בעסקאות של סכומי עתק כאלה ה2000-5000 שקל פער הם זניחים מאוד ביחס למקצועות.
הייתי פחות מחפש לחסוך פה מאשר בכל דבר אחר.

לא סותר לחפש לא יקרים. אבל החיפוש צריך להתמקד במקצוענים ולא הזולים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה