מידע שימושי מחירי שכירות דירות לחגים תשפ"ה בירושלים

רחמנית

משתמש חדש
איפה אפשר למצוא דירות?
איך זה עובד? חייבים דרך המתווכים?
זקוק לדירה של כ 9 מיטות
כ-9 מיטות???? מה משמעות????

אחת הסיבות למה מבקשים מחירים בשמים....
טבע ישראלי להסתיר את הילדים, לא למספר אותם או להכניס אורחים -מצווה!!! על הדרך....

שועלון

משתמש חדש
שלום וברכה,
אני אתמול סגרתי על יחידונת באיזור גאולה לזוג + מטבחון + שירותים עם מקלחון ב1000 ש"ח
ההורים שלי גם סגרו על דירה 3 חדרים ב3300
המחירים יורדים פלאים
תקנות השוק עזרו ועוד איך...
אל תתייאשו ואל תוותרו

יראת שמימדיגע רעבצין

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
אני אתמול סגרתי על יחידונת באיזור גאולה לזוג + מטבחון + שירותים עם מקלחון ב1000 ש"ח
ההורים שלי גם סגרו על דירה 3 חדרים ב3300
המחירים יורדים פלאים
תקנות השוק עזרו ועוד איך...
אל תתייאשו ואל תוותרו
יותר זול מצימרים מפח במירון

גאלדא

משתמש רשום
אני מכירה בבניין מעל שערי רווחה 3 חדרי שינה סלון גדול מטבח בנפרד 3 שירותים מרפסת ב5500 למי שמעוניין נא להאשיר מספר/מייל

משה 05276

משתמש מקצוען
כ-9 מיטות???? מה משמעות????

אחת הסיבות למה מבקשים מחירים בשמים....
טבע ישראלי להסתיר את הילדים, לא למספר אותם או להכניס אורחים -מצווה!!! על הדרך....
למה לא לדון לכף זכות
הוא מחפש כ 9 מיטות כי הוא צריל 9 אבל אם יהיה 7 גם טוב
און אם יהיה 11 זה מצויין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה