דיון מחירי הדירות לאן?

דג תמנון

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מה אתה מחליט?
אני?
שאפשר לסמוך על הקבלנים.
המצב אמנם מאתגר בשבילם אך הם יודעים היטב להסתדר - ראה ערך: 20-80.
אני די משוכנע שהשפן הבא כבר עומד הכן להשלף מהכובע.
בימי כחלון העליזים, כשהמחירים ירדו ב-1% היו פרסומות ''קנה דירה - קבל רכב במתנה!''

ר' יהונתן

משתמש פעיל
כמו שרואים האטה רצינית בקצב העליה כנראה אפילו ירידה בדרך
קצת נשמע לי מוזר שמחירי הדירות בצפון ממשיכים לעלות מי שמכיר קצת את השטח יודע שהעסקאות בקיפאון עמוק והמחירים בירידה
מה שבטוח שמה שהקבלנים והכלכלנים אמרו לנו שיהיה ב2024 עליה דו סיפרתית זה כנראה לא יהיה

נערך לאחרונה ב:

בחוכמה

משתמש צעיר
פרט חשוב מאוד - יש תיקונים של חודשים עברו באפריל ירד מ-0.8 ל-0.7 ובמאי ירד מ-0.7 ל-0.6
שמקזז כמעט את כל העלייה של ה-0.3 החודש
בנוסף יש שוויון בעלייה של מחירי השכירות ביחס לעלייה במחירי הדירות החודש (ולא כמו שנראה ממבט ראשון על מדד המחירים לצרכן שכולו ירד ב0.2)
בנוסף ירידת המדד עשויה להחזיר את הורדת הריבית לשולחן שכן קצב של 0.35 לחודש זה קצב סביר

נערך לאחרונה ב:

גולש בנט

משתמש מקצוען
כמו שרואים האטה רצינית בקצב העליה כנראה אפילו ירידה בדרך
קצת נשמע לי מוזר שמחירי הדירות בצפון ממשיכים לעלות מי שמכיר קצת את השטח יודע שהעסקאות בקיפאון עמוק והמחירים בירידה
מה שבטוח שמה שהקבלנים והכלכלנים אמרו לנו שיהיה ב2024 עליה דו סיפרתית זה כנראה לא יהיה
האטה במחירי הדירות?
ירידה של 0.2% במדד המחירים הכללי ולמרות זאת ,עדיין הנדלן ממשיך לעלות.
זה אומר הכל.
חבל על מי שישלם עוד חצי מיליון על דירת שלושה חדרים בעוד כמה שנים.

א. ש. ט.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

האברך ממיר

משתמש מקצוען
בקיצור,
הקבלנים בפאניקה....
תסתכל על זה בראש עסקי.
כמה עולה אופניים חשמליות? 10K מקסימום.
החיסכון של הקבלן בריבית, הוא קצת יותר מ-10K.
בסוף, יזם הוא יזם, וידוע איך למכור, לא משנה אם זה אתרוג או דירה, או חתול בשק.
ויש אנשים שקונים.
אני גר בשכונה מסויימת, שהיה שם קבלן שבנה פרוייקט "יוקרה". המחירים אצלו היו בממוצע 50 אלש"ח מינימום יקר יותר משאר הפרוייקטים, אבל ההשקעה שם היתה לא יותר מ-20 אלש"ח בממוצע.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה