תנו לי ביקורת מחירון לוידאו של אירוסין

Menifa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הייתי שמחה מאד
אם מישהו יכול לענות לי על השאלה:
מחירון לוידאו של אירוסין
הסרטה:
עריכה:
תודה רבה

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כמו תמיד בשאלה הזו יש גבולות:
בין צלם חדש ועורך חסר ניסיון (ויש עדיין היום עורכים/ות ויידיאו במובי מייקר...) לבין צלם/ת ועורך/ת בעלות ניסיון שיפעילו כלים כבדים יותר. וכמובן - זמן העבודה בשטח. ככל שהעבודה בשטח מועטת יותר, יש פחות חומר לערוך.
וכן, לאחרונה המודעות בזמן האחרון הן בנוסח: "דרוש צלם מתחיל, תותח, במחיר בגובה הדשא", ותמיד ימצא זה שיענה למודעה.
לכן קשה לתת המלצה למחיר הוגן, אלה להבין מה ערכך בהתאם להסבר לעיל.
בהצלחה,

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה