תוכנות מחיקת קו בוורד

פנס מאיר

משתמש צעיר
אני כותב שאלה בוורד, מתחתיה - עבור התשובה, אני יוצר קו לרוחב הדף ע"י רצף של מקפים.
כשאני לוחץ אנטר למעבר לשורה הבאה, הקו שיצרתי הופך אוטומטית לקו גרפי.
הכל טוב ויפה, הבעיה היא שכשאני רוצה למחוק את הקו הנ"ל אין לי אפשרות, כי כשאני עומד עליו עם העכבר אני לא מקבל סמן של כתיבה, אלא כעין סימון של גרירה, כלומר שניתן רק להזיז את הקו מעלה מטה, ואין גם תפריט ימני.
איך אפשר למחוק את הקו?
בתודה

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש אפשרות כזאת לעשות רצף של מקף תחתון ופשוט לעבור עם העכבר לשורה הבאה. וככה לא הופך לקו גרפי

נערך לאחרונה ב:

פנס מאיר

משתמש צעיר
אני עושה את הקו עם מקף תחתון, אבל כדי לעבור שורה חייבים ללחוץ אנטר! איך אפשר לעבור רק עם העכבר? (שורה שעדיין לא קיימת)

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לוחצים פעמיים/ כמה פעמים עם העכבר על איפה שאמורה להיות השורה הבאה, זה אמור לעבוד

נערך לאחרונה ב:

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ניתן וכדאי לבטל אותו לתמיד!
אחרי שנהיה הקו
נוסף גם מרובע עם אפשרות לבטל אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה