מחזור משכנתא מחוץ בנקאי למימון בנקאי

חני הסקרנית

משתמש צעיר
רציתי לשאול האם יש כאן יועצים שמומחים בכאלו תיקים:
יש לנו 3 דירות, אחד ממושכן במימון בנקאי 70% ועוד נכס ממושכן לבנק 65% מימון,
ועוד נכס אחד שהוא ממושכן לבנק לאומי עד 50% והשאר הוצאנו עוד 20% במימון חוץ בנקאי בשביל לקנות עוד דירה,
עכשיו אנחנו רצינו לעשות מחזור בבנק על הנכס השלישי ולמחזר את ה- 20% חוץ בנקאי למימון בנקאי כך שיהיה לנו עד 70% בנכס הזה,
רק השאלה באיזה בנק יהיה הכי קל לעשות כזה מחזור ?
1. מצד זה שבעיקרון אפשר רק עד 50% לדירה שלישית הבנתי שבמחזור יש מצב שהבנק יסכים למחזר כי זה לא ממש תחת הרגולציה של בנק ישראל כי זה רק מחזור...
2. וכן אני בכלל חושבת שהבנק לא אמור לעניין אותו וגם אין לו אפשרות לדעת האם הדירות השניות ממושכנות יותר מ-50% משווים
3. רק השאלה האם זה מפריע שהכסף מופיע אצל החברה החוץ בנקאית בתור הלוואה לכל מטרה, אבל הם נתנו לי מסמך שבעצם אומר שההלוואה ניתנה בשביל לקנות דירה נוספת
השאלה מה אמור להפריע לבנק יותר לביצוע המחזור שזאת הלוואה בשביל לקנות דירה או שזה הלוואה לכל מטרה יותר מ-50% ?
בתודה מראש
אשמח לשמוע מיועצים שעשו כאלו תיקים בעבר ויש להם ניסיון בכזה סגנון תיק....

ז.א.ב משכנתאות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שאלות מורכבות
נתחיל אחד אחד ואני בטוח שיהיה עוד הרבה מה להוסיף.
1.זה תלוי מה נכתב במכתב כוונות של החברה.
2. הבנק בודק דו"ח עיון משכונים אבל לא תמיד.
ורואים גם בעו"ש שיש משכנתאות. (ניתן להתגבר על זה).
3. כמו 1 תלוי מה כתוב במכתב כוונות.
4.יש מצב אולע להוציא משכנתא עסקית בבנק תלוי במצב שלך.
לא רואה הרבה מדי פתרונות לכזה דבר
אדרבה מחכה לשמוע מעוד יועצים

חני הסקרנית

משתמש צעיר
שאלות מורכבות
נתחיל אחד אחד ואני בטוח שיהיה עוד הרבה מה להוסיף.
1.זה תלוי מה נכתב במכתב כוונות של החברה.
בבקשה אם תוכל לפרט, מה זאת אומרת מה אם היה כתוב זה היה בסדר ומה היה פחות טוב ?
2. הבנק בודק דו"ח עיון משכונים אבל לא תמיד.
ורואים גם בעו"ש שיש משכנתאות. (ניתן להתגבר על זה).
נו מה הבעיה ? נניח שהוא רואה שיש עוד 2 דירות שמשועבדות 50% מימון ואפילו הוא רואה את המשכנתא שיוצאת (כי אין לו באמת איך לדעת כמה אחוזי מימון זה משועבד) למה זה אמור להפריע אם יש רק דירה אחת שהיא 70% משכנתא ?
3. כמו 1 תלוי מה כתוב במכתב כוונות.
לא מבינה ובוא נגיד שכתוב שזה לכל מטרה איזה בעיה יכולה להיות ? זה רק מחזור .....
4.יש מצב אולע להוציא משכנתא עסקית בבנק תלוי במצב שלך.
השאלה אם זה רלוונטי גם אם עד היום לא היתה לי עסק ?
לא רואה הרבה מדי פתרונות לכזה דבר
אדרבה מחכה לשמוע מעוד יועצים
גם אני אשמח לשמוע חוות דעת נוספות גם מיועצים אלו @ari1980 @הון ובית @ראובן 23 @משכנטוב @משכנתא @E_Y

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה