קורונה מחאה על השחרת הציבור החרדי-מכבי-מה דעתכם בענין?

מצב
הנושא נעול.

אף פעם לא מאוחר מדי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לשם הבנת האבסורד, בעולם כולו הגיעו למיליון חולים, אז בני ברק תורמת 7.5% למאגר העולמי...
רן סער או חדל אישים או מטומטם, ובשני המקרים הציבור החרדי חייב לדרוש את פיטוריו. באיום מעשי של חרם על הקופה.
או גם וגם [האפשרות הכי סבירה...].

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
א"א עכשיו לעבור קופות עד לסיום המשבר
באתר של כללית כתוב שאפשר,
הבעיה היא הסעיף השני-לפני המעבר בפועל לכללית מבקשים מרופא המשפחה הנוכחי סיכום מצב רפואי ודואגים לבקש מהמזכירות הרפואית של המרפאה אישור על הוותק בביטוח המשלים

מגנטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
במקום זה, האיש בעזות מצח שאינה יודעת גבול, ובזלזול נורא בקהל הילידים - לקוחותיו, שלדעתו כנראה לא ניחן בעצמאות מחשבתית צרכנית, הולך מאולפן לאולפן, ואומר: אם המספר לא נכון היום, הוא יהיה נכון מחר.

גם אנחנו מצטרפים למחאה, זה מה ששלחנו ל-2 המיילים שצורפו:
רן סער, הנך מפוטר!!! אם לא היום אז מחר, זה עניין של זמן!!!!!!!!!!

חחח

משתמש סופר מקצוען
באתר של כללית כתוב שאפשר,
הבעיה היא הסעיף השני-לפני המעבר בפועל לכללית מבקשים מרופא המשפחה הנוכחי סיכום מצב רפואי ודואגים לבקש מהמזכירות הרפואית של המרפאה אישור על הוותק בביטוח המשלים
לוידעת מה רשום באתר. יצאה הוראה ממשרד הבריאות כבר בתחילת המשבר הנוכחי שבתקופה הקרובה לא יכולו לעבור בין הקופות

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לוידעת מה רשום באתר. יצאה הוראה ממשרד הבריאות כבר בתחילת המשבר הנוכחי שבתקופה הקרובה לא יכולו לעבור בין הקופות
מצויין, אז נוכל לחכות ואז בסיום הכל ביום אחד כל המעוניינים יעברו ממכבי.

אף פעם לא מאוחר מדי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני חושבת שכדאי שנשלח מייל לחברות שמפרסמות בערוץ 12 שאם הן ממשיכות לפרסם שם נאגד רשימה של כ1000 איש שלא יקנו מוצרים שלהם בחודש הקרוב
אפשר להחליט על נוסח וכולנו נפוצץ להן את המייל
אני לא במכבי ...
גם מי שלא במכבי יכול בהחלט לשלוח מייל מחאה לכתובות שצויינו !!!

Happy Days

משתמש רשום
שלחתי מייל:
מר רן סער טעה בדבריו לגבי קורונה בבני ברק - עליו להתנצל בכנות בתקשורת או להתפטר!!!!! בושה!!
אני חרדית מאזור המרכז
משפחתי ואני (היינו) לקוחות נאמנים של מכבי במשך שנים
כבר לא.
כי חברה שמרשה לעצמה לזלזל בציבור לקוחות - אינה ראויה לו.
כשמדובר בחיים ומוות - אסור להבליג.
ואמנם טעויות הן דבר לגיטימי - אך על טעויות מתנצלים - ואם לא, משלמים, ובגדול.
אז תתכוננו לגל של לקוחות מאוכזבים שיעזבו ברגע שהדבר יתאפשר.
אם לא תתעשתו בזמן.

מתביישת להיות בקופה הזאת.

חחח

משתמש סופר מקצוען
א. תלוי בנו.
ב.גם אני שלחתי מכתב
ג. אל תדאגו, הקופות האחרות ימשיכו להציף את הנושא... אני מניח שהם כבר כאן....
גם אני שלחתי מכתב. גם למכבי וגם לפניות הציבור של המבקר על רינה מצליח.
אבללל אין ספק שעיקר הכעס הוא עכשיו ואם היה אשר עכשיו לעבור היו עוברים מלא אח"כ כבר חל חוק ההתישנות עם כל התיזכורות.

אף פעם לא מאוחר מדי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה למי שהביא את הכתבות מייל.
אבל הכי חשוב מי שיביא טלפון אישי שלו.
אני מניח שיש רבים שיש להם.
אחרי הכל, מייל מושקע ניתן למחוק בתוך שניה.

אבל טלפונים נזעמים שיפריעו לו לשגרת היום הוא לא ישכח מהר.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אפשר לעבור קופה.
ההעברות נדחו בשבועיים בערך, עניין טכני. ככה הבנתי..
לפני שבוע התקשרו אלי מאיזושהי קופה להציע לי לעבור, וזה מה שנאמר לי.

אפשר בהחלט לבקש לעבור קופה, כבר כשיו, רק שתאריך הביצוע ידחה מעט. לא משהו קריטי.

קווארק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לפי ויקיפדיה,
הגוף להפעלת מכבי הינו "וועידת מכבי"
כל חבר בקופה רשאי להצטרף לועידה בבחירות שנערכות פעם ב-4 שנים.
2020 היא שנת בחירות.
במקום לעזוב קופה כ"כ מעולה, תתאגדו לבחירת משפיעים חרדיים לועידה, ואז תוכלו להעיף את המנכ"ל ועוד כמה "אוהבי" חרדים.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
פנו אלי באישי וטענו שמהתגובות שלי היה נשמע כאילו כל תושבי בני ברק לא שמרו על ההנחיות.
לכן אני כותבת באופן ברור:

אין ספק שהיו אחוזים גדולים בציבור הבני ברקי ששמרו על ההנחיות על אף המורכבות הגדולה.
הקריאה שלי לבדק בית הפנו לנו כציבור, ואני בתוכו, ולאו דווקא לציבור הבני ברקי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה