דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

חושב123

משתמש פעיל
לידיעה !!
מי שרוצה להיות קולט במקום עירו - אין מניעה.

מבירור אצל מנהל בחירות ברשות המקומית
אבל איך נרשמים להיות קולט????
מעדיף הרבה יותר להיות קולט ולא מצאתי איך נרשמים, ולכן נרשמתי להיות מזכיר וכבר עשיתי את המבחן בהצלחה!

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לידיעה !!

אבל איך נרשמים להיות קולט????
מעדיף הרבה יותר להיות קולט ולא מצאתי איך נרשמים, ולכן נרשמתי להיות מזכיר וכבר עשיתי את המבחן בהצלחה!
עושים אותו מבחן, ובראיון מבקשים.

מה הרזומה שלך במערכות בחירות?
זה הרבה תלוי בזה

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך אני יודעת כמה קיבלתי במבחן?

תראו באיזה מספר הם אוחזים...
צפה בקובץ המצורף 1426707
מישהו יודע לעשות את החשבון כמה הולכים להתקבל?
שאדע מה הסיכויים...
ועוד שאלה, האם מישהו שהיה מזכיר קלפי יכול לומר לי אם מזכיר קלפי יכול להתפלל (אני מתכוון במניין), או שאסור לו לזוז כל היום?
לדעתי יש רק 22829 נרשמים, עשיתי חיפוש בשמות משתמשים והכנסתי בחיפוש רווח(כי לכל אחד יש גם שם משפחה ובהכרח יש לו רווח בשם) ויצא לי 22829 תוצאות,
וזה באמת פרצת אבטחה מטורפת אפשר לחפש איזה שם שרוצים ולבדוק אם הוא נרשם או לא ותאריך לידה ועיר מגורים.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
לדעתי יש רק 22829 נרשמים, עשיתי חיפוש בשמות משתמשים והכנסתי בחיפוש רווח(כי לכל אחד יש גם שם משפחה ובהכרח יש לו רווח בשם) ויצא לי 22829 תוצאות,
וזה באמת פרצת אבטחה מטורפת אפשר לחפש איזה שם שרוצים ולבדוק אם הוא נרשם או לא ותאריך לידה ועיר מגורים.
איך אפשר לחפש?

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו מטורףף

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בארצי זה דרך ועדת הבחירות המרכזית, כמו מזכירים וקולטים
זה מוקצה באחוזים לפי מפלגות...
יושבים שם שלישיות ודואגים שבכל שלישיה יהיה גם נציג לגוש X וגם לגוש Z...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה