דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ועוד שאלה, האם מישהו שהיה מזכיר קלפי יכול לומר לי אם מזכיר קלפי יכול להתפלל (אני מתכוון במניין), או שאסור לו לזוז כל היום?
ודאי, אפשר לצאת (לא למדי הרבה זמן)
בשביל זה יש מזכיר שני

matanel mor

משתמש רשום
איך אני עושה למקומות מסוימים למשל בית כלא בית חולים וכ"ו?..

צבי2

משתמש פעיל
ועוד שאלה, האם מישהו שהיה מזכיר קלפי יכול לומר לי אם מזכיר קלפי יכול להתפלל (אני מתכוון במניין), או שאסור לו לזוז כל היום?
שאלה טובה
מנסיוני בעבר: לגבי מנחה ומעריב, באופן רשמי אתה מקבל חצי שעה הפסקה שאמור להגיע מחליף [גם בקלפי עם מזכיר אחד], הבעיה שאתה לא יכול לתזמן את זמן הגעתו והוא מגיע בטווח של שעות מרגע שביקשת...כשיש 2 מזכירים זה בהחלט קל יותר אם המזכיר השני זורם... (אבל לפעמים אתה לא תרצה להשאיר אותו לבד כי לא תדע מה יסתבך כשלא תהיה שם ואח"כ בערב יקח לך שעות להישאר ל"איזון")
לגבי שחרית, קצת יותר בעייתי כי אתה אמור להתחיל לארגן קלפי ב0630,וזה לא בהכרח מסתדר עם זמני התפילות, אם המזכיר השני זורם אתם יכולים לחפות אחד על השני אבל אם לא זה בעיה וצריך להתפלל במניין פועלים, בד"כ ביום לפני הבחירות כשבאים לקחת קלפיות אתה תדע איפה אתה ועם מי ותוכל להתארגן בהתאם...
לא אשכח בבחירות לפני האחרונות הייתי בקלפי ברמות והמזכיר השני לא הגיע, אני עם כל הלחץ מארגן הכל [בנס הקלפי היתה אצלי] ובשמונה וחצי הוא מתקשר לשאול אם הסתדרתי בלעדיו ואם הוא יכול ללכת לשחרית ואז להגיע....

צבי2

משתמש פעיל
ולכל המציינים פה את כפל המזכירים- לא בטוח שיהיה שניים בכל קלפי, קחו בחשבון, בועדת הבחירות לא יתאמצו במיוחד אם יתקעו בקלפיות מסוימות רק עם אחד

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל

טוב אז התקשרתי אליהם, הם אמרו שמתקשרים אליהם מאות כל שעה ושואלים את השאלה הזאת, הם אמרו שהם ישנו את הלשון ובכל אופן יש לסמן את האופציה "כן"
אם אני סימנתי לא ושלחו לי הודעה במייל שאני צריך לעשות מבחן ושעברתי את השלב הראשון
האם אני צריך למלאות את הטופס עוד הפעם או לא

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל
הסרטון כניסה למערכת בולוסם חסום לי בנטפרי
מישהו יוכל לומר לי בבקשה מה הסיסמא והשם שצריך להכניס

rrrry

משתמש מקצוען
כתבתי בטעות שאין לי ניסיון.
איך אפשר לתקן את זה?

sukimeni

משתמש מקצוען
יש מספר טלפון למי לפנות אם הייתה לי טעות במייל?

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
, האם מישהו שהיה מזכיר קלפי יכול לומר לי אם מזכיר קלפי יכול להתפלל (אני מתכוון במניין), או שאסור לו לזוז כל היום?
יכול.
בבחירות לממשלה כל המזכירים הראשיים עשו מנין א',
ואחרי חצי שעה מנין ב' המזכירים המישניים

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יכול.
בבחירות לממשלה כל המזכירים הראשיים עשו מנין א',
ואחרי חצי שעה מנין ב' המזכירים המישניים
לא בכל מקום זה בית ספר עם 20 קלפיות, ולא תמיד כולם בנים... (נכון יש חברי ועדה ומשקיפים, אבל עדיין בקלפי קטן זה לא ילך)

shifrash

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לידיעה !!

מי שרוצה להיות קולט במקום עירו - אין מניעה.

מבירור אצל מנהל בחירות ברשות המקומית

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה