דרוש מידע מזכירי קלפי בחירות 2022

אההה

משתמש פעיל
הבעיה שחבר שלי כתב להם בטעות שהוא עבד באחת המפלגות והם פסלו אותו
יש מה לעשות????
לא יודע

בעיקרון אפשר להירשם מכתובת מייל אחרת לכאורה
חבר שלי פעם קודמת נרשם ככה גם למזכיר וגם למפקח
אבל אולי זה ישתנה
אבל אחרי שהוא כבר כתב אולי הם משווים אחרי

ילילי

משתמש מקצוען
בלת"ק מישהו יודע אחרי שעשיתי את המבחן תוך כמה זמן אמורים ליצור איתי קשר לגבי המשך? ואיך?

k0773500

משתמש חדש
לא יודע

בעיקרון אפשר להירשם מכתובת מייל אחרת לכאורה
חבר שלי פעם קודמת נרשם ככה גם למזכיר וגם למפקח
אבל אולי זה ישתנה
אבל אחרי שהוא כבר כתב אולי הם משווים אחרי
האם הצליח הטריק של להירשם גם למזכיר וגם למפקח מכתובת מייל אחרת?
אני שואל כי היות ואנו לא יודעים אם שכר מפקח גם יעלה הפעם, אז מצד אחד אולי כדאי לתפוס את המזכיר קלפי אבל מצד שני אם השכר של המפקח כן יעלה אז אולי כדאי לחכות ולהירשם למפקח, האם החבר הצליח בסוף להיות מפקח?

Tuki

משתמש פעיל
1660211849861.png

עזרה מישהו?
מה התשובה הנכונה?
ודאי בלבד...

זכרו שמי שיו"ר אזי בפעם הבאה לא יוכל להיות מזכיר במשך 3 שנים כיון שנקרא מזוהה עם מפלגה [במקומינו זה אומר 3 מערכות בחירות...] גם אם הלך רק בשביל הכסף לעבוד אצל המשותפת.........

עשיתי כבר את הלומדה.
הרבה שאלות זה הגיון ושכל בריא אבל צריך גם לדעת את החומר.
טיפ לעצלנים: במה שיש הרבה פרטים , אפשר לעשות צילום מסך של הלומדה ולהעזר בו במבחן....
אבל אסור כי א. זו גניבת דעת שהרי משלמים לך על סמך שלמדת ויש לך את הידע הדרוש ולא יהיה בעיות ביום הבחירות. ב. גזל זמן מהציבור כי כשלא יודעים יש עיכובים ואנשים מחכים בתור

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
ניסיתי עכשיו מתי זה קורה
זה מראה נסיונות מקסימליים כשהוא מזהה שהתחילו מבחן ולא סיימו
האופציה הריאלית ביותר זה להתקשר לוועדה ולתאם איתם פתיחה מחדש
(רק קודם צריך להשיג את הטלפון שלהם)
התקשרתי כבר אתמול לוועדת הבחירות למספר שמופיע באתר *3857 והם אמרו שיבדקו את זה ויחזרו אלי אבל זה עוד לא קרה

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
התקשרתי כבר אתמול לוועדת הבחירות למספר שמופיע באתר *3857 והם אמרו שיבדקו את זה ויחזרו אלי אבל זה עוד לא קרה
תנדנד
אל תתבייש
בשביל זה בדיוק הם שם..
וחוץ מזה זה מצווה שלא יהיה להם משעמם
וירגישו שהם עשו משהו בסוף היום

טראמפ

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
צר לי לאכזב אותך
אבל מה שלא מביאים לעבוד באותו עיר
זה רק אצל חרדים וערבים
שטות מוחלטת
התנדבתי מס' פעמים בקלפיות בב"ב, ופגשתי שם עשרות מכרים תושבי העיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה