מידע שימושי מזכירי קלפי בחירות 2021 חלק ב'

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

קטנטנציק

משתמש פעיל
רמלוד, אין קליטה קדמית במודיעין? (אמרו שיהיה)

קיבלתי עכשיו הודעה שהקליטה ברמלה
ומה בנוגע לתיבת קלפי והפרגוד, באמת נצטרך לסחוב אותה לתחנת איסוף באמצע הדרך?
בועדת רמלוד מישהו עושה קופה על חשבון המזכירים
זה הוועדה נראה לי היחידה שמחייבת לקחת את המזוודה של המזכיר מתחנת איסוף אחת ברמלה שרחוקה מרוב הערים שנמצאים תחת ועדה זאת בשונה מכל הועדות שצריך לאסוף את החומר מהעיר בה אתה עובד
במקום לשכור כמה מקומות בכמה ערים לחלוקת החומר
ובנוסף לכך גם צריך להביא את זה רק לקליטה ברמלה שזה ממש רחוק
ועולה על כולנה הנסיון לחסוך בכח אדם ובכסף כשמודיעים היום שצריך לעקוב אחר העדכונים לגבי הבאת הפרגוד ותיבת הקלפי גם למרכז הקליטה
מישהו יכול להסביר מי שם מכניס לעצמו את כל הכסף הזה

chaia

משתמש מקצוען
בועדת רמלוד מישהו עושה קופה על חשבון המזכירים
זה הוועדה נראה לי היחידה שמחייבת לקחת את המזוודה של המזכיר מתחנת איסוף אחת ברמלה שרחוקה מרוב הערים שנמצאים תחת ועדה זאת בשונה מכל הועדות שצריך לאסוף את החומר מהעיר בה אתה עובד
במקום לשכור כמה מקומות בכמה ערים לחלוקת החומר
ובנוסף לכך גם צריך להביא את זה רק לקליטה ברמלה שזה ממש רחוק
ועולה על כולנה הנסיון לחסוך בכח אדם ובכסף כשמודיעים היום שצריך לעקוב אחר העדכונים לגבי הבאת הפרגוד ותיבת הקלפי גם למרכז הקליטה
מישהו יכול להסביר מי שם מכניס לעצמו את כל הכסף הזה
לגבי הגעת כמה ערים למקום חלוקה אחד יש את זה בעוד מקומות.
למשל בטבריה מגיעים כל היישובים גם הרחוקים.

107

אתרים חכמים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
מחפש טרמפ ממודיעין עילית למודיעין, אפי' בתשלום.
או מישהו שרוצה להצטרף למונית. תייגו אותי או בפרטי.

זושא כץ

משתמש מקצוען
יש במודיעין קליטה קדמית
אבל לא כולם כנראה זכאים לזה
אני מכיר אחד שקיבל מייל לבוא לקליטה קדמית
ואחד שהקלפי שלו ממש ליד הקליטה הקדמית צריך להיסחב לקליטה ברמלה

אבל לקליטה הקדמית צריך להביא גם את החומר הקשיח
אבל לרמלה בינתיים לא

מליי

משתמש צעיר
מי שמעוניין להגיע ממודיעין עילית לאחיסמך (צריך להיות שם ב-7.15)
שישלח לי הודעה בפרטי

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
והתקשרתי אליהם שאין לי רכב וזה לא יכול להיות שהנסיעות יהיו על חשבוני והם אמרו לי שאני יגיד את זה מחר כשאני יגיע והם יקחו את זה בחשבון.
יש מושג כזה שנותנים למזכירים אוכל במהלך היום? או שכל אחד דואג לעצמו??

להזכירכם בראיון החתימו על מסמך (וגם היה כתוב בהרשמה הראשונית) שהשכר כולל דמי נסיעות, אוכל, דמי הדרכה. וכו'.

aron

משתמש פעיל
עימוד ספרים
גם בועדה ביהודה אמרו לנו להוריד בדרך לקליטה את החומר הקשיח בעירית בית שמש

זיכרון

משתמש רשום
מישהו יכול להסביר לי במקרה של מזכיר רזרבי, הייתי כמה שעות במילוי מקום בקלפיות שונות
מה אני עושה בסוף יום?
איך ידעו שבכלל עבדתי
למישהו יש נסיון בזה

א.ש.א.

משתמש פעיל
מישהו יכול להסביר לי במקרה של מזכיר רזרבי, הייתי כמה שעות במילוי מקום בקלפיות שונות
מה אני עושה בסוף יום?
איך ידעו שבכלל עבדתי
למישהו יש נסיון בזה
הם יודעים שעבדת
צריך להשאר זמין כי אולי ישלחו אותך לתגבור לקראת הספירה
את הכסף מקבלים כמו כולם לחשבון בנק.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
אשמח לשמוע חוויות וטיפים ממה שהעליתם בעבודה ביום הבחירות!
שבחירות החמישיות אני הולך להיות מפקח טוהר הבחירות
מקבלים 300 ש"ח פחות ו-0 עבודה
למי שלא מסוגל לשבת 16 שעות בלי לעשות כלום - לא מומלץ

זושא כץ

משתמש מקצוען
הכי חשוב היה איזונים של דפי מחיקות וסימוני V וכן של הטופס 1000 במשך כל היום וגם בפעם האחרונה ב9 בערב,
משעה 8 שהכל היה מאוזן חילקנו את העבודה ל3 מזכיר ראשון סימן V , השני מחק והיו"ר סימן בדף 1000
את סימון המחיקה עשינו מיד כשהמצביע הגיע כדי לא להתבלבל מי כבר הלך , (במיוחד כשיש 2 פרגודים ומצביע אחד מתעכב והשני מזדרז).
את כל מה שהיה אפשר למלאות בפרוטוקול מילאנו כבר ב7 בבערב, (כולל באיזה שעה נסגרה הקלפי וכו', את שמות החותמים ותפקידהם ליד כל מקומות החתימה.) קיפלנו פרגוד אחד כבר ב9 בערב, וארזנו בשקית כחולה את כל הזבל שכבר היה ניתן לקפל. שירותים ואריזת חפצים אישיים גמרנו ב21:45.
ב10 בדיוק התחלנו לספור.
התחלקנו לעבודה:
אחד פתח מעטפות
השני הקריא
2 חברי ועדה כתבו בדף התוצאות
ואחד שיפד.
דאגנו מיד לחתימות בכל הדפים
וזהו.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
הכי חשוב היה איזונים של דפי מחיקות וסימוני V וכן של הטופס 1000 במשך כל היום וגם בפעם האחרונה ב9 בערב,
משעה 8 שהכל היה מאוזן חילקנו את העבודה ל3 מזכיר ראשון סימן V , השני מחק והיו"ר סימן בדף 1000
את סימון המחיקה עשינו מיד כשהמצביע הגיע כדי לא להתבלבל מי כבר הלך , (במיוחד כשיש 2 פרגודים ומצביע אחד מתעכב והשני מזדרז).
את כל מה שהיה אפשר למלאות בפרוטוקול מילאנו כבר ב7 בבערב, (כולל באיזה שעה נסגרה הקלפי וכו', את שמות החותמים ותפקידהם ליד כל מקומות החתימה.) קיפלנו פרגוד אחד כבר ב9 בערב, וארזנו בשקית כחולה את כל הזבל שכבר היה ניתן לקפל. שירותים ואריזת חפצים אישיים גמרנו ב21:45.
ב10 בדיוק התחלנו לספור.
התחלקנו לעבודה:
אחד פתח מעטפות
השני הקריא
2 חברי ועדה כתבו בדף התוצאות
ואחד שיפד.
דאגנו מיד לחתימות בכל הדפים
וזהו.
העיקר, מתי סיימתם?

זושא כץ

משתמש מקצוען
שבחירות החמישיות אני הולך להיות מפקח טוהר הבחירות
מקבלים 300 ש"ח פחות ו-0 עבודה
למי שלא מסוגל לשבת 16 שעות בלי לעשות כלום - לא מומלץ
לא מקנא בך.. אדם לעמל יולד ...
היו"ר וחברי הוועדה ישבו לידי משועממים ומתוסכלים, התחננו אלי לסמן את המחיקות וכו' ואני יצאתי לתפילות ולסיבובים חופשי. זה מאד קשה להשתעמם יום שלם כ"כ הרבה שעות בתוך חדר סגור, (או שתביא לך ספרי לימוד וכו')
המפקח היה צריך לשבת בפנים כמעט כל הזמן "על כל צרה שלא תבוא", כי אין לו מחליף.
אם בפעם הבאה יהיה 2 מזכירים אני נשאר מזכיר.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
לא מקנא בך..
היו"ר וחברי הוועדה ישבו לידי משועממים ומתוסכלים, התחננו אלי לסמן את המחיקות וכו' ואני יצאתי לתפילות ולסיבובים חופשי.
המפקח היה צריך לשבת בפנים כמעט כל הזמן "על כל צרה שלא תבוא", כי אין לו מחליף.
אם בפעם הבאה יהיה 2 מזכירים אני נשאר מזכיר.
ואני הייתי מזכיר לבד, כל חברי הועדה היו עסוקים בשלהם וקצת בקלפי, המפקח נכנס ויצא ועשה מה שבא לו, ואני התחננתי לכמה דקות של הפסקה, רק בשש בערב החליפו אותי לחצי שעה

זושא כץ

משתמש מקצוען
ואני הייתי מזכיר לבד, כל חברי הועדה היו עסוקים בשלהם וקצת בקלפי, המפקח נכנס ויצא ועשה מה שבא לו, ואני התחננתי לכמה דקות של הפסקה, רק בשש בערב החליפו אותי לחצי שעה
זה באמת נורא.
כי אם אתה יוצא אתה צריך לכתוב בפרוטוקול ולנעול את הקלפי . וזה לחץ כו'.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה