התייעצות מורי נהיגה בבית שמש - מידע מעודכן

חייים125

משתמש פעיל
ב"ה
נריה חלה
חרדי עדין
היה פשוט כיף כל שיעור
מומלץ בחום רב!!!!
איך תלמיד אחד אמר ׳ חבל שעבר את הטסט, היה רוצה עוד שיעורי נהיגה עם נריה׳
בהצלחה

‭054-2034518‬

משושי

משתמש פעיל
מניסיון אישי ממליץ מאוד על אשי, הוא מורה שגר בביתר ומגיע כל יום לבית שמש, ממוצע עוברים אצלו 4 מתוך 5 תלמידים טסט ראשון (לטענתו, אני עברתי בראשון), לא נוגע בפלאפון באמצע השיעור. לא מלמד נשים.
אשי - 0528918875

RYUKY

משתמש חדש
מניסיון אישי ממליץ מאוד על אשי, הוא מורה שגר בביתר ומגיע כל יום לבית שמש, ממוצע עוברים אצלו 4 מתוך 5 תלמידים טסט ראשון (לטענתו, אני עברתי בראשון), לא נוגע בפלאפון באמצע השיעור. לא מלמד נשים.
אשי - 0528918875
ממליץ מאוד !!!!!!!!!!!!!!!!!

מרים גולדברג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש את נתי הוא פשוט תותח על הייתי אצל שתי מורים לפני זה קשים עברתי אליו תוך כששה שיעורים עברתי טסט ראשון מוצלח הוא נותן לך הרגשה כל הזמן שאתה יודע ותצליח 0549194229 מבי"ס של אייל קורן

רינהההה

משתמש פעיל
יש את נתי הוא פשוט תותח על הייתי אצל שתי מורים לפני זה קשים עברתי אליו תוך כששה שיעורים עברתי טסט ראשון מוצלח הוא נותן לך הרגשה כל הזמן שאתה יודע ותצליח 0549194229 מבי"ס של אייל קורן
זה את או אתה? כלומר, הוא בסדר לנשים?

שושנה ריזל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודעת איך עדין לא כתבו פה -
גבי טל
בעלי למד אצלו והיה מרוצה ++

יהודי פושט

משתמש פעיל
אשי - 0528918875

ממליץ מאוד !!!!!!!!!!!!!!!!!
מצטרף להמלצות החמות!!

וידאומקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני למדתי אצל מורה פ-ג-ז-! בשם חביב, הוא היה עד לפני חצי שנה מורה של אלי דהן והיום הוא עצמאי.
מלמד בשיטה מאוד טובה שלב אחר שלב, יודע מתי לצעוק ומתי להיות רגוע, וגם כשהוא צועק זה עם חיוך ובנעימות,
מתאים גם לנשים!!
באמת מורה מאוד 'חביב' ורגוע, אחלה מורה שבעולם!!
עברתי אליו ממורה אחר שהתחלתי אצלו והוא צעק עלי כל הזמן ולא הסתדרתי איתו.
0524240715

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה