מורת נהיגה מורה לנהיגה לנשים

סמליל

משתמש מקצוען
היי
מי עשתה בסוף אצל ורדה צחי?
יכולות לספר עליה דברים טובים?
היא מריצה עניינים?

Linoy0111

משתמש רשום
אין פה מישהי עם נסיון עם אפרת בר אור????????????
לדבריה יש לה רשימת המתנה לחצי שנההה

BEYOND

משתמש מקצוען
טליה כהן ממעלה אדומים יש מישהי ששמעה או למדה אצלה עדיף? המלצות/דיס חשוב לי בעיקר לדעת אם היא מתקתקת ורגועה בשיעור תודה

פ.נ

משתמש מקצוען
מה המחירים בירושלים עבור שיעורי נהיבה??
יש הבדל בין מודעיםן לירושלים??

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
@אמא מאושרת!
יש מצב לפרטים? טלפון וכל מה שיש. המייל שלי: A548416880אין לפרסם כתובת מייל
תודה רבה!
אויש החלפתי פלאפון ואין לי את המספר שלה אבל לא הייתי ממליצה לך בכלל על מורה ערבייה, מניסיון עם מורה אחרת חייב שיהיה זרימה וכיף עם המורה בכל אופן אתן באותו רכב למעלה מ-30 שיעורים...
תנסי אצל המורה שלי-דפנה 0502376142

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
אם יש לך אפשרות אז רק לא בירושלים פשוט סיוט
קודם כל חלק מהשיעור תקועים בפקק כך שמתבזבז זמן למידה ולגבי הטסטים נפסלים על שטויות כי בירושלים יש כיכרות מסובכות וכל מיני סימטאות עם תמרורי אין כניסה וכו'.. מאד קשה לעבור טסט.

לי פשוט לא היה את האופציה לשלב גם בית,עבודה, ילדים ונסיעות מחוץ לעיר פשוט לא הייתה לי ברירה...

סמליל

משתמש מקצוען
אם יש לך אפשרות אז רק לא בירושלים פשוט סיוט
קודם כל חלק מהשיעור תקועים בפקק כך שמתבזבז זמן למידה ולגבי הטסטים נפסלים על שטויות כי בירושלים יש כיכרות מסובכות וכל מיני סימטאות עם תמרורי אין כניסה וכו'.. מאד קשה לעבור טסט.

לי פשוט לא היה את האופציה לשלב גם בית,עבודה, ילדים ונסיעות מחוץ לעיר פשוט לא הייתה לי ברירה...
באיזה אזור למדת?

בייגלה מלוח

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היי
אני מחפשת שמות והמלצות למורת נהיגה טובה במודיעין (אפשרי גם אזור ירושלים)
ואחת שלא צריך לחכות חצי שנה....
תודה

חוה ש

משתמש מקצוען
עמנואלה 0522673300
נעימה וסבלנית
לא יודעת כמה צריך לחכות

פרח!

משתמש צעיר
אולי זה יעזור

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
היא עושה שיעור אחד בשבוע, והקצב הזה מרגיש לי איטי מידי.
ולכל המורות האחרות יש רשימת המתנה ארוכה...
צודקת זה אכן איטי מידי יכולה לומר לך שלקח לי שנה מתחילת הלימוד אבל באמת לא היו מורות אז החלטתי להתחיל איתה וזהו.

באיזה אזור למדת?
תלפיות ומלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה