מורת נהיגה מורה לנהיגה לנשים

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
טרם. ידוע לי על מישהי אחת בלבד עם המון המתנה והמון מחיר...

שולחן ערוך

משתמש חדש
יש לי דיס רציני על אחת מהרשימה שם. לא להתקרב.
וגם אני החלפתי למורה גבר :confused: (ולו רק הייתי יכולה להחזיר את הגלגל אחורה ולא לשלם לה סתם 16 שיעורים.)
יכולה לכתוב מי? שואלת בשביל חברה שהיתה עד עכשיו אצל מורה ולא מרוצה בכלל ולא רוצה שוב ללכת למשהי לא טובה..

מה שבטוח

משתמש פעיל
רק מעדכנת
ראיתי שי לפחות עוד 2 מורות חדשות בבית שמש (חוץ מאורנה אוסנת וענת)
לא זוכרת שמות שווה לבדוק

נעמה ראובן

משתמש פעיל
המורותבכללי סוחבות שיעורים..כי רק חרדיות מגיעות אליהן...והן באחוזים קטנים לעומת הציבור הכללי....
אני אישית נסחבתי 40! שיעורים אצל מורה....
וכשעברתי למורה אנושי והגון...היה בהלם מרמת הידיעות...
ממליצה עליו ממש!
עופר שגיא
אזור מלחה

מה שבטוח

משתמש פעיל
מי זה אוסנת וענת?
הם טובות?
(על אורנה יש המון המלצות אבל לא מקבלת לפחות בחצי שנה הקרובה..)
מעולות עד כמה שהבנתי
אבל מה שידוע לי גם עמוסות
לכן עדכנתי על המורות החדשות לכל מי שמחפשת מורה (אישה) ולא רוצה לחכות חצי שנה...

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
יקירתי, במחיר של 120 ש"ח את לא תמצאי אף אחת.
הרף היום עומד על 145-150 ל40 דקות!!

לפני כמה חודשים בררתי גם אני על מורת נהיגה בירושלים- הנה לך הטלפונים:

חמדה שגיא 0503460550
איריס ברקוביץ 0544322848
אפרת ברק 0522631881
עמנואלה יוסף 0522673300
דינה כהן 0523748085
סימה 0508422511
אורה נידם
רויטל חלפון050-7341294
שירה אבידור 0523320963
איריס אזולאי- 0524720208

המורות שקבלתי עליהן הכי הרבה המלצות זה איריס ברקוביץ ושירה אבידור.
לאיריס יש רשימת המתנה של 3 חודשים
שירה מקבלת יותר מהר, ואליה הלכתי.

אם תרצי עוד פרטים על שירה- אפשר באישי בשמחה
היית מרוצה אצל שירה? לא מרחה? לא צעקה? היתה נעימה?

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אז ככה,
אני למדתי אצל אחת מהמורות בירושלים, וזה נמשך הרבה זמן, לא תקתקו שיעורים, לא היתה תקשורת ועל כל דבר התעכבה שעות,
בסופו של דבר אחרי 19 שיעורים עברתי למורה, שהיה המורה של גיסתי ושמעתי עליו המלצות,
עשיתי עוד 12 שיעורים, תקתק שיעורים אחד אחרי השני,הכל היה מובן, לא התעכב על מה שלא צריך קבע טסט בלי למרוח וב"ה עברתי טסט ראשון.

לגבי מורה גבר,
א. אני חושבת שתלוי מי המורה, צריך לברר טוב טוב לפני.
ב. יכול להיות באמת שעדיף להתחיל עם מורה אישה ואז לעבור כי אז כל הנהיגה מוכרת לך והוא לא נוגע בהגה.
ג. תמיד בכל מקרה לשאול רב על המקרה הספציפי שלך.

יודעת על תלמידה נוספת שמחכה אצלה לטסט הרבה זמן ועכשיו ביקשה פשוט את המספר של המורה הזה כי כבר נמאס לה. אז זו החלטה שלך :)
מי המורה? לתועלת שלא אפול בפח

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
עדיין לומדת....
לקחתי את איריס אזולאי - מרוצה מאוד
מה המספר?
אני קיבלתי המלצות חמות על רויטל, וגם פעם היתי ברחוב והיא בדיוק החליפה תלמידה והיחסים בניהן היו חמים וטובים-לדעתי זה גם חשוב. (ואז רשמתי לי את הטלפון שעל הרכב וביררתי את שמה המלא-רויטל חלפון)
למדת אצל רויטל? היית ממליצה עליה בחום? נעימה? לא צועקת? מתקתקת? לא מורחת?

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
יש לי דיס רציני על אחת מהרשימה שם. לא להתקרב.
וגם אני החלפתי למורה גבר :confused: (ולו רק הייתי יכולה להחזיר את הגלגל אחורה ולא לשלם לה סתם 16 שיעורים.)
בבקשה, מי זו מהרשימה שכדאי להתרחק ממנה? רק לתועלת

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אני אחותי וגיסתי למדנו אצל אחת המורות בירושלים שהוזכרו פה.
מה שיש לי לומר לגביה, שהיא לא יצאה איתנו מחוץ לעיר. ועד היום כולנו רועדות ליסוע מחוץ לעיר וחבל!!
וגם לא התאמנה איתי על חניות.
לדעתי צריך לשקול את זה.
מדובר על לפני מעל 10 שנים. ייתכן ויש שינוי.

בהצלחה רבה!!
מה זו? לתועלת

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כל מי ששאלה, זו היתה דינה. מקווה שמותר לכתוב, כי זו היתה באמת בעיה מקצועית ולא נתונה לפרשנות.
ובכלל, תנסו לשאול אם אפשר ללמוד אצל מורה גבר, אולי תופתעו מהתשובה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה