דרוש מידע "מועדון ה-5 בבוקר" רוצה לפתוח קבוצה לנשים ליישום השיטה

משפחה מעל הכל

משתמש רשום
רק שאבין, לפי השיטה שהבאת צריך לעשות דווקא פעולות מסוימות אחרי הקימה.
הקבוצה תתאים גם למי שקמה להתפלל ולעשות את עבודות הבית ולא פעילות גופנית לדוגמה?
מישהי יודעת לענות?
אם זה רק הענין של קימה מוקדמת - אשמח ממש להצטרף. עשיתי את זה בעבר הרבה ונהניתי, בשנה האחרונה כמעט שלא הצלחתי, והייתי רוצה לנסות שוב.
תודה רבה!

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
איזה כיף
אז אפשר לפתוח קבוצה :)
אני אשב על זה מבחינת כללי הצטרפות
ואיך זה יעבוד
קודם כל רציתי לדעת שיש לי בסיס לבנות עליו....
אשלח בעז''ה שבוע הבא קובץ שאלון למעוניינות

רק לנשות הבוקר?
או גם לאנשי הבוקר?
חשבתי על זה
והגעתי למסקנה שכן, זה יהיה יותר יעיל ומקדם
אם זה יהיה מיועד רק לנשות הבוקר (ואל תאשימו אותי על שוביניזם, זה פחות מהקטע הזה)
אבל אנשי הבוקר הבאתי לכם רעיון, תפתחו קבוצה גם אתם
אגב קיימות קבוצות כאלו, אבל בפייסבוק אינסטגרם וכד'

נערך לאחרונה ב:

JLJ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני הרבה יותר מאשמח להצטרף
מקפידה לקום פעמים בשבוע בחמש בשביל לצאת להליכה
אך לרוב משלימה שינה בבוקר או בצהריים
הלוואי והקבוצה תגרום לי להקדים לישון
מחכה...

חן5

משתמש פעיל
מישהי יודעת לענות?
אם זה רק הענין של קימה מוקדמת - אשמח ממש להצטרף. עשיתי את זה בעבר הרבה ונהניתי, בשנה האחרונה כמעט שלא הצלחתי, והייתי רוצה לנסות שוב.
תודה רבה!
לדעתי כן, לא חושבת שכולם פה יעשו ספורט ותכנון יומי על הבוקר למרות שזה בהחלט מצוין, אבל גם לתכנן בערב שאת הבוקר נקדיש לארגון הבית, תפילה, הכנת ארוחת צהריים, ארגון הילדים בנחת וכד'.. לדעתי זה גם ישיג את המטרה של חיים הרבה יותר איכותיים, כי הימים מתחילים ברגל ימין וזה משפיע על כל האנרגיה והעשייה של כל היום..

וגם אני אשמח מאוד להצטרף!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה