מומחים לכאן: אנא המליצו לי על מכשיר הפלאפון הכשר הטוב ביותר.....!

!!!shany

משתמש רשום
חשוב לי התזכורות, לוח שנה עם התראות, לוח יהודי (מציל לפעמים), אנשי קשר נורמלי עדיף עם אפשרות לכמות גדולה
פתקים או משהו לרשום דברים לדרך משהו בסגנון, זה שימושי עבורי אפילו מטלות...
באיזה דגם יש את זה?
4X4
Q7
for J 5

אשמח אם למישהו יש מענה כי ה-4X4 ממש חזק ואצלי חשוב החוזק לא פחות
אנחנו קנינו 4 טלפונים Q7 לבית פשוט כי קנינו אחד וראינו שהוא פצצה אז קנינו עוד 3 אנחנו מרוצים ממש הוא חזק המקשים שלו ממש טובים וכך גם המסך
יש בו גם תזכורות בלוח שנה ויש בו גם תאריכים עבריים כמות גדולה של אנשי קשר תזכורות וכו'
הטלפון ממש מתקדם ומוצלח ממש נהנים ממנו השמע שלו פצצה הקליטה מעולה!!!
המינוס היחיד שמצאתי הוא שהבטריה נגמרת יחסית מהר אולי כי אני משתמשת הרבה לא יודעת קודם היה לי ג'י 10 של פירסט פון ונגמר פחות מהר.

יוסי פריינד

משתמש חדש
מנסיון....

נוקיה 215 מכשיר מעולה, אבל קצת קשה להתרגל לזה
4*4 עם בטריה גרמני זה מכשיר מומלץ מאוד
Q7 עדיף מ4*4 מבחינת החוזק במקשים וגם בקליטה

יצא עכשיו מכשיר K65
נראה טוב מאוד
משהו מכיר את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה