כללי מודעה לימי עיון - ייעוץ מקצועי וחוו"ד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ORi770

משתמש רשום
שלום חברים!
בהתראה קצרה ביותר קיבלתי עבודה.
בעל העבודה מצפה שהמודעה תשדר יוקרה, ביחד עם הסגנון החב"די האוטנתי (למי שמבין).

עשיתי לו משהו בשעה האחרונה, אבל אני מרגיש שזה לא זה. חסר פה משהו..

אם יש לכם עצות לשיפוץ המודעה, אשמח לשמוע ולבצע. כמובן, במגבלות הזמן.

ו.. אני יודע. הטיפוגרפיה. זה יסודר בלי קשר, אחרי שאחליט על הכיוון.

תודה!!

קבצים מצורפים

• horimSP (Custom).jpg
    KB 142.2 · צפיות: 18

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
לדעתי, זה ממש יפה,רק שכדאי אולי את החלק שבו כתוב "הורים כמחנכים"-את הריבוע שבו זה כתוב,לתת לו גוון אחר ולא אותו הכחול ששולט בכל המודעה...

ORi770

משתמש רשום
נכתב ע"י RacheliM;144672:
את החלק שבו כתוב "הורים כמחנכים"-את הריבוע שבו זה כתוב,לתת לו גוון אחר ולא אותו הכחול ששולט בכל המודעה...
כמו מה למשל?

תוסס

משתמש פעיל
חסר שי' אחרי יוסף יצחק.
הש''ח קפץ לפני ה20

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ORi770;144675:
כמו מה למשל?

אמממממממממ...........באמת קצת קשה,אולי אדום,אולי סגול חציל כהה,אפשר גם שזה יהיה באפור שחור כזה...או סתם לתת גוון אחר של כחול או צהוב.

תשחק עם זה קצת...

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מעולה. יפה מאד.
רק את ההצללה של כל הקטע הצר למעלה הייתי מרימה כלפי מעלה ולא כלפי מטה כדי לתת תחושת הבלטה לכל הרצועה עם התמונה של הרבי.

ORi770

משתמש רשום
המודעה כפי שנשלחה לעיתונים.

יש אישור?

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 142 · צפיות: 13

טאצ'

משתמש רשום
מאד יפה
החלק השמאלי יותר מעוצב מהחלק הימני תנסה לשפץ קצת אולי להקטין את הריבועים, אולי המלל מדי גדול. אנלא יכולה להצביע על נקודה מסוימת אבל צריך לשחק קצת שם

ayala

משתמש מקצוען
מאד מאד יפה!
אבל הפריע לי הגימור של 2 פסי הזהב שמפרידים בין הכחול לתמונה של הרבי. היה עדיף משו אחר..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה