עזרה מה עשיתם בשביל להגיע לרמה של דובר אנגלית שפת אם? אשמח לעזרה מהניסיון האישי שלכם בלבד... תודה!

דרור יקרא

משתמש רשום
אם יש לך משהו טוב ונראה לך שיעזור לי
אני ממש אשמח!
תודה!
סרטים באנגלית ציר חמד מלכי ווינגרטן רייצלס פלייס
זה לעכשיו

<No code>

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני ממליץ בחום על האתר Mondly!
אני אישית השתמשתי במונדלי כדי לשפר את האנגלית שלי, והייתי מאוד מרוצה מהתוצאות. אני חושב שזה כלי מצוין לכל מי שרוצה ללמוד שפה חדשה בצורה מהנה ויעילה.

מקווה שזה יעזור! בהצלחה!

גרפיטקסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אני ממליץ בחום על האתר Mondly!
אני אישית השתמשתי במונדלי כדי לשפר את האנגלית שלי, והייתי מאוד מרוצה מהתוצאות. אני חושב שזה כלי מצוין לכל מי שרוצה ללמוד שפה חדשה בצורה מהנה ויעילה.

מקווה שזה יעזור! בהצלחה!
זה בתשלום האתר הזה?
ואגב אני למדתי אנגלית ועדיין מתקשה הציעו לי לקרוא עיתון ירושלים פוסט לייט אומנם זה לא חרדי לגמרי אבל אם יש למישהו ידע איך אפשר להשיג - בלא עלות או שיש למישהו איזה עיתון כזה, או ידע על תרגול באנגלית לתירגול בדרך קלילה למתחילים כמו ברעיון של אותו עיתון הנ"ל תודה.

ש. זינגר

משתמש חדש
זה בתשלום האתר הזה?
לגבי המחיר, אז יש חלק בחינם שנותן לך טעימה, אבל אם את רוצה ללמוד ברצינות, אז יש להם מנוי בתשלום שפותח לך את כל האפשרויות

אבל לדעתי זה שווה את זה! זה הרבה יותר זול משיעורים פרטיים או קורסים ואפשר ללמוד מתי שבא לך, בבית, באוטובוס, בכל מקום. יש גם מלא משחקים ותרגילים ככה שזה לא משעמם.

אני חושב שזה הרבה יותר טוב מללמוד לבד מספרים או סתם לשמוע שירים כי במונדלי הם מלמדים אותך ממש לדבר ולבנות משפטים, ויש גם תרגול של האזנה ודיבור.

בקיצור, אם את מחפשת דרך כיפית וקלה ללמוד שפה חדשה, מונדלי זה אופציה מעולה! תנסי את החלק החינמי ותראי אם זה מתאים לך.

סאבטקטס

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איזי אינגליש!!!
חברה שלי למדה אצלם יצאה עם שפה
יש להן כבר שניים בשת"פ עם כל מיני חברות הייטק קורסים שנועדו להביא אנגלית לרמה מקצועית של תפקוד בעבודה
(על פי רוב מקומות שמכריחים קידום באנגלית גם מסבסדים את הקורסים לעובדות שלהם)
בשנתיים האחרונות יש להם גם מסלול "אינגליש פור לייף"
כאלה שרוצות אנגלית שפת אם בשביל השוטף של החיים
והכל בזום
לשלבים המתקדמים זה רק מורות אמריקאיות

גרפיטקסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עימוד ספרים
איזי אינגליש!!!
חברה שלי למדה אצלם יצאה עם שפה
יש להן כבר שניים בשת"פ עם כל מיני חברות הייטק קורסים שנועדו להביא אנגלית לרמה מקצועית של תפקוד בעבודה
(על פי רוב מקומות שמכריחים קידום באנגלית גם מסבסדים את הקורסים לעובדות שלהם)
בשנתיים האחרונות יש להם גם מסלול "אינגליש פור לייף"
כאלה שרוצות אנגלית שפת אם בשביל השוטף של החיים
והכל בזום
לשלבים המתקדמים זה רק מורות אמריקאיות
איך אפשר לדעת מהו חינמי [יש סימונים של כתרים שזה אומר שזו בתשלום]?

ש. זינגר

משתמש חדש
איך אפשר לדעת מהו חינמי [יש סימונים של כתרים שזה אומר שזו בתשלום]?
נכון יש את הכתרים, אבל לפי מה שהבנתי, גם בלי לשלם כל יום נפתח שיעור חדש.
זה בשביל שלא תלמדי מהר מדי ותתבלבלי. ככה יש לך זמן לעכל את החומר ולתרגל.
אבל אם את רוצה יותר גמישות, ללמוד כמה שבא לך, מתי שבא לך, אז תצטרכי לשלם מנוי. זה פותח את כל השיעורים ואת יכולה לבחור מה ללמוד.

ענבים טעימים

משתמש רשום
האנגלית שלי היתה בנונית מינוס,
עד שנכנס אלינו בכעבודה עובד שהייתי צריכה לתקשר איתו המון והוא ידע רק אנגלית, מה שהכריח אותי לדבר איתו רק אנגלית ותוך כמה ימים האנגלית שלי השתפרה ממש!!!!
ולא עזרו כל הקורסים, והסרטים וכו'...
רק לדבר ולדבר ....

batglas

משתמש פעיל
הבת שלי מסיימת השבוע רמה 9 שזו הרמה הכי גבוהה אצל יונית,
התחילה בתחילת הקורונה ולא ידעה לדבר אפילו משפטים בסיסיים.
היום דוברת שפת אם עם מבטא. הביאה לשבת בחורות אמריקאיות והיא מדברת איתן חופשי בלי בעיה.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לשמוע
לקרוא
לדבר.
והרבה מכל סוג

אין דרך קיצור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה