עזרה מה עשיתם בשביל להגיע לרמה של דובר אנגלית שפת אם? אשמח לעזרה מהניסיון האישי שלכם בלבד... תודה!

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יונית מעולה, נותנת ביטחון ואוצר מילים, אבל לא מבטא.
לי עזר לשמוע שירים באנגלית.

נו''שית

משתמש רשום
אצל יונית אם את משקיעה את חד משמעית יוצאת דוברת עם מבטא
מנסיון...
היא ממש אלופה והיא לא באמת מפחידה כמו שמתארים...

נו''שית

משתמש רשום
מהשיעורים שהיינו צריכות לדבר
אבל השיעור עצמו גם מאד חשוב

MP3+

משתמש פעיל
מנסיון...
היא בדיוק מפחידה כמו שמתארים ואולי אפילו יותר.
שמעתי בלי סוף סיפורים.
והנה לך דוג': בשיעור האחרון של הקורס היא השאירה הודעה מי הבנות שלא עולות רמה
בת של חברה שלי(בת 13) לא הייתה ברשימה ולכן הבינה שהיא עולה.
הילדה הגיעה לשיעור ברמה החדשה והגברת אמרה לה שהיא לא עולה התחיל איזה מיני ויכוח שהיא לא השאירה את השם שלה... קיצער היא אמרה לה ללכת הביתה ולא הסכימה לה להישאר.
וכששולחים אליה ילדות צריך להכין אותן נפשית.

efrats

משתמש צעיר
יונית מעולה, נותנת ביטחון ואוצר מילים, אבל לא מבטא.
לי עזר לשמוע שירים באנגלית.
מנסיון...
מי הייתה אצלה ומדברת אנגלית עם מבטא ??
נטו אצלה ולא עשתה קורסים משלימים...

אני רוצה ללמוד אנגלית ברמה מאד גבוהה אבל אין לי זמן בלהתנסות בכל מיני קורסים...
(כמו שהשנה בזבזתי על קורס שלא נתן לי כלוםםם...:(
בקיצור אשמח להמלצה של מישהי שהייתה אצלה או בקורס אחר והיא מדברת אנגלית שוטפת עם מבטא...
תודה!....

MP3+

משתמש פעיל

בקיצור אשמח להמלצה של מישהי שהייתה אצלה או בקורס אחר והיא מדברת אנגלית שוטפת עם מבטא...
תודה!....
אני לא חושבת שאת יכולה להגיע לרמת שפת אם רק מלהיות אצלה. כי אל תשכחי שבעצם בחוג\קורס עצמו את לא שומעת בכלל חוצניקיות אלא רק ישראליות שמנסות לעשות מבטא (כמדומני שגם יונית עצמה ישראלית).
הפלוס הגדול אצלה שהיא מכריחה לדבר ואז יש לך את בנות הקבוצה מה שלא קורה עם מורה פרטית(אלא אם כן יש לך עם מי לדבר)
בשביל להגיע לרמה כזאת את צריכה להיות מכורה לדבר.
לקרוא ולשמוע בלי סוף.

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
בני ברקיות מה יהיה עליכם???
העיקר המבטא. זה ההתלהבות???
פשוט גם אחיניות שלי בני ברקיות רוצות לעבור לירושלים כי יש שם מלא אמריקאים וככה ילמדו אנגלית עם מבטא...

דרור יקרא

משתמש פעיל
מנסיון הדרך הכי טובה זה לדבר ושוב לדבר
מאד עוזר לראות סרטים ולשמוע יותר מלקרוא

אם את מחפשת משהו ספציפי כמו סרט או שיעור אני אחפש לך

MP3+

משתמש פעיל
בני ברקיות מה יהיה עליכם???
העיקר המבטא. זה ההתלהבות???
פשוט גם אחיניות שלי בני ברקיות רוצות לעבור לירושלים כי יש שם מלא אמריקאים וככה ילמדו אנגלית עם מבטא...
דווקא איך שהבנתי פותחת האשכול לא מבני ברק...
ואני בני ברקית ממש לא בקטע של מבטא אלא לדעת אנגלית פרפקט עם מבטא ישראלי.
אבל אנחנו מדינה דמוקרטית ;) וכל אחד יעשה כרצונו החופשי.

efrats

משתמש צעיר
מנסיון הדרך הכי טובה זה לדבר ושוב לדבר
מאד עוזר לראות סרטים ולשמוע יותר מלקרוא

אם את מחפשת משהו ספציפי כמו סרט או שיעור אני אחפש לך
אם יש לך משהו טוב ונראה לך שיעזור לי
אני ממש אשמח!
תודה!

נו''שית

משתמש רשום
אני לא חושבת שאת יכולה להגיע לרמת שפת אם רק מלהיות אצלה. כי אל תשכחי שבעצם בחוג\קורס עצמו את לא שומעת בכלל חוצניקיות אלא רק ישראליות שמנסות לעשות מבטא (כמדומני שגם יונית עצמה ישראלית).
הפלוס הגדול אצלה שהיא מכריחה לדבר ואז יש לך את בנות הקבוצה מה שלא קורה עם מורה פרטית(אלא אם כן יש לך עם מי לדבר)
בשביל להגיע לרמה כזאת את צריכה להיות מכורה לדבר.
לקרוא ולשמוע בלי סוף.
ברמות מתקדמות יותר יש לך מטלה לדבר עם דוברות אנגלית שזה דבר שבאמת ממש משפשף את האנגלית כולל מבטא

לאה פוגל דקו קיר

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש את הקורס של רבקית פוקס היא תותחית על.
יש לה חוגים חווייתיים לבנות ויש לה גם קורס דיגיטלי לנשים.
אין מצב שאת לא מדברת שוטף אחרי הקורס שלה.שווה כל שקל!!!!!!!
יש לה קורס דיגיטלי וגם קורס בזום זה.
מס' הטלפון שלה 0583275175

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai

תודה!....
אני.
מעבר למבטא ולדקדוק מדויק קיבלתי אצלה המון ביטחון לדבר.
וזה לא רק שלושה חודשים.
יש רמות שונות שכל רמה היא שלושה חודשים.
אני ממליצה ממש!!
נכס לחיים שנתתי לעצמי.

ש.כ

משתמש פעיל

תודה!....
בלת"ק אין דבר כזה להיות אצל יונית לעשות מה שצריך ולצאת בלי כלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה