עזרה מה עשיתם בשביל להגיע לרמה של דובר אנגלית שפת אם? אשמח לעזרה מהניסיון האישי שלכם בלבד... תודה!

efrats

משתמש צעיר
בס"ד
היי
אשמח לעזרה ממי שלמד אנגלית ויודע לדבר עם מבטא, ולכתוב ברמה גבוהה...
מניסיונכם...

איך למדתם לדבר אנגלית תקין בלי טעויות ?
איזה קורס או כל דבר אחר שעשיתם והקפיץ לכם את הרמה...?
וכמה שנים בסה"כ ואיך הצלחתם להגיע לרמה של דובר אנגלית שפת אם?....
אשמח לעזרה מהניסיון האישי שלכם בלבד...
תודה!!

שרה נ.

משתמש פעיל
אני עדיין לא דוברת
אמן בעזרת השם בקרוב

שמעתי פעם ומאד מתחברת:
איך ילד קטן קולט את השפה? בגלל הסביבה שדוברת
תייצרי לך סביבה דוברת אנגלית -
לשמוע הרבה - הרצאות, פודקאסטים, סרטים (אני רואה ציר חמד, השקיפה, וכו), שירים.. (וכמובן לשים לב למילים, לתרגם מה שלא יודעים וכו)
לקרוא - כל מה שאת יכולה.. למשל החלפתי את השפה בטלפון לאנגלית וגם במחשב, באתרים בחו"ל להשאר עם המקור ולא ללכת לתרגום וכו
לדבר - למצוא פרטנרית ולעשות איתה שיחות, אני היום עושה עם הבנות שלי (כיתות ו' ומעלה), עוזר לי ועוזר להם
ועוד כיד הדמיון הטובה...

הרבה הצלחה!!

efrats

משתמש צעיר
תודה!
אבל אני רוצה ללמוד יותר דרך קורס...
אני לא רוצה לדבר חצי חצי אלא לדבר אנגלית שוטפת ברמת שפת אם עם מבטא...
לכן...

אשמח לשמוע על קורס
שעשיתם וקיום אתם מדברים אנגלית ברמת שפת אם...
שמעתי על יונית בב"ב משהי הייתה אצלה?
וגם את הקורס של flow ניסיתם ?
מאד חשוב לי שזה יהיה מהניסיון שלכם
תודה רבה!!

MP3+

משתמש פעיל
תודה!
אבל אני רוצה ללמוד יותר דרך קורס...
אני לא רוצה לדבר חצי חצי אלא לדבר אנגלית שוטפת ברמת שפת אם עם מבטא...
לכן...

אשמח לשמוע על קורס
שעשיתם וקיום אתם מדברים אנגלית ברמת שפת אם...
שמעתי על יונית בב"ב משהי הייתה אצלה?
וגם את הקורס של flow ניסיתם ?
מאד חשוב לי שזה יהיה מהניסיון שלכם
תודה רבה!!

יונית תותחית על.
לאיזה גיל את רוצה?

efrats

משתמש צעיר
יונית תותחית על.
לאיזה גיל את רוצה?
הלכתי אליה פעם אחת לראיון
הנסיעות... קצת היה לי קשוח...
אבל עם זה משתלם אני יעשה את זה....
השאלה עם היא מוציאה את הבנות עם אנגלית ברמת שפת אם ומבטא?
היית אצלה?

שושנה אב

משתמש צעיר
יש אתר LIVEXP ששם את יכולה למצוא מורות לדבר איתן אנגלית בשעות שנוח לך
ויחסית מחיר סביר

MP3+

משתמש פעיל
הלכתי אליה פעם אחת לראיון
הנסיעות... קצת היה לי קשוח...
אבל עם זה משתלם אני יעשה את זה....
השאלה עם היא מוציאה את הבנות עם אנגלית ברמת שפת אם ומבטא?
היית אצלה?
מכירה מקרוב הרבה בנות שהיו אצלה ועדיין אצלה.
גם כאלו שהגיעו מרחוק- אשדוד, ירושלים, רחובות...
מי שמאד עקבית ולא עושה אצלה רק קורס אחד מגיעה לרמה גבוהה מאד מאד.
היא מכריחה את הבנות לדבר שעותתתתתת ומאד חשוב לה המבטא.
(רק שצריך עור של פיל כדי ללמוד אצלה כי שמעתי כל מיני מקרים שהיו אצלה... היא יכולה בכיף לומר לבת שהרמה שלה ברצפה או אחת שלמדה התמחות אנגלית הגיעה אליה לראיון והיא אמרה לה שאין מצב שעם רמה כמו שלה היא תוכל להיות מורה ועוד היד נטויה...)
-דבר נוסף שעוזר- סרטים והרצאות.
-שאלת גם על כתיבה- אז בשביל זה לפי דעתי צריך לקרוא כי הרצאות וסרטים הרבה פעמים לא לפי כללי דקדוק נכונים.
-יש קעמפים בארה"ב.
-אני אישית הייתי קוראת המון וכל מילה שלא מבינה הייתי מתרגמת בתרגומון וכותבת במחברת את המילים ומשננת את המילים- עוזר מאד.

efrats

משתמש צעיר
מכירה מקרוב הרבה בנות שהיו אצלה ועדיין אצלה.
גם כאלו שהגיעו מרחוק- אשדוד, ירושלים, רחובות...
מי שמאד עקבית ולא עושה אצלה רק קורס אחד מגיעה לרמה גבוהה מאד מאד.
היא מכריחה את הבנות לדבר שעותתתתתת ומאד חשוב לה המבטא.
(רק שצריך עור של פיל כדי ללמוד אצלה כי שמעתי כל מיני מקרים שהיו אצלה... היא יכולה בכיף לומר לבת שהרמה שלה ברצפה או אחת שלמדה התמחות אנגלית הגיעה אליה לראיון והיא אמרה לה שאין מצב שעם רמה כמו שלה היא תוכל להיות מורה ועוד היד נטויה...)
-דבר נוסף שעוזר- סרטים והרצאות.
-שאלת גם על כתיבה- אז בשביל זה לפי דעתי צריך לקרוא כי הרצאות וסרטים הרבה פעמים לא לפי כללי דקדוק נכונים.
-יש קעמפים בארה"ב.
-אני אישית הייתי קוראת המון וכל מילה שלא מבינה הייתי מתרגמת בתרגומון וכותבת במחברת את המילים ומשננת את המילים- עוזר מאד.
וואו תודה!!
את יודעת עם הם יצאו עם רמה גבוהה עם מבטא ?
כי שמעתי שהלימודים אצלה בערך 3 חודשים
זה נשמע ממש קצת...
סליחה על החפירה אבל בשבילי זה ממש מאמץ להגיע אליה...
תודה רבה!!

דו משמעי

משתמש מקצוען
הכי טוב זה סביביה אמריקאית...
אחותי הקשיבה בשיעורים בבית ספר ואז נסעה לסמינר אמריקאי וכעת מדברת מושלם עם מבטא...

MP3+

משתמש פעיל
וואו תודה!!
את יודעת עם הם יצאו עם רמה גבוהה עם מבטא ?
כי שמעתי שהלימודים אצלה בערך 3 חודשים
זה נשמע ממש קצת...
סליחה על החפירה אבל בשבילי זה ממש מאמץ להגיע אליה...
תודה רבה!!
את יכולה לשאול בכיף כמה שאת רוצה.
אבל שתיים שאני מכירה שהגיעו לרמת שפת אם זה כאלו שהיו אצלה מעל שנה.
ממש לא שלושה חודשים.
אבל במקביל הם השקיעו בעוד דברים.
קריאת מגזנים, סרטים, הרצאות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה