חלבי מה עושים עם תערובת להכנת קינוח קפוא 6 שומן??

sim

משתמש פעיל
קיבלתי כמות גדולה(חלבי)
ניסיתי להקציף
זה לא מתקצף.....
אז מה כן??
אשמח לעזרה
תודה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אצלי שותים אותו עם כפית קפה- מעדן. ניסנו לערבב בו פרות מרוסקים היה טעים וקצת כבד. לא מומלץ להגזים עם זה.
מדברת על מקרר, לא קפוא..

• תודה
Reactions: sim

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
זה בעצם כמו חלב מרוכז?
חשבתי להוסיף אותו אולי לשמנת מתוקה מוקצפת
ולהכין גלידה, נראה לך יילך?
פעם קודמת שקיבלנו זה הלך ככה בתור נשנוש. (אפשר עם שוקו או ריבת חלב פשוט טעים)
עכשיו 1 נגמר על הנשנשים האלו וניסיתי לחשוב מה לעשות איתו לשבת בבוקר למשל חשבתי אולי לרסק עוגיות איכותיות לשקשק ולהקפיא. עוד לא ניסיתי כלום ואני לא לוקחת יותר מ-3 (מישהו מביא לי)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
עכשיו 1 נגמר על הנשנשים האלו וניסיתי לחשוב מה לעשות איתו לשבת בבוקר למשל חשבתי אולי לרסק עוגיות איכותיות לשקשק ולהקפיא. עוד לא ניסיתי כלום ואני לא לוקחת יותר מ-3 (מישהו מביא לי)
עצה טובה
אל תקחי
לא חייבים לקחת גם מה שחינם
תחסכי מלא קלוריות ריקות כאב ראש של מה להכין עם זה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עצה טובה
אל תקחי
לא חייבים לקחת גם מה שחינם
תחסכי מלא קלוריות ריקות כאב ראש של מה להכין עם זה
אם היית גרה כאן הייתי שולחת לך בטוח שהיה יוצא יצירת פאר מלאת קלוריות (מה זה משנה מלאות ריקות..)
אגב אין להשיג את המוצר הזה סתם כך. הוא מוצר מוסדי.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קיבלתי כמות גדולה(חלבי)
ניסיתי להקציף
זה לא מתקצף.....
אז מה כן??
אשמח לעזרה
תודה
קינוח קפוא הכוונה לגלידה בדרך כלל
כנראה מיועד להקפאה וזהו

stk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מקפיצה..
מה עשית בסוף?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
  • תודה
Reactions: stk

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה