התייעצות מה עושים עם ציפורן חודרנית שחזרה? דחוף

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מקפיץ שוב
נשמח לתגובה
דחוף
להקפיד לא לעבור לפני המתפלל. בדוק ומנוסה. אצלי הייתה לראשונה לפני חצי שנה ציפורן חודרנית וזה היה בתקופה שקצת לא הקפדתי ויומיים לאחר מכן קיבלתי ע"ע בל"נ להקפיד ונעלם כלא היה ומאז אין לי אפי' לא פעם אחת.

אוהב גם מוזיקה

משתמש צעיר
במעיני הישועה יש את ד"ר איתן סביר, פודיאטור, מכניס לחדר ניתוח תחת טשטוש, במידה וזה חוזר ועושה קרן ליזר מיוחדת שלא יחזור,
אצלינו היו רופאים שרק עשו יותר נזק וגרמו לחודרנית איפה שלא היה,
עד שהגענו אליו, ניתן להשיג טופס 17 או ביקור בעלות 150 ש"ח, מנסיון רב בתחום.
מצטרף להמלצה,
גם אני הייתי אצלו אחרי שניסיתי טיפולים אחרים אפילו יקרים שחלקם עזרו אבל אח"כ זה חזר שוב,
הלכתי לרופא הנ"ל ובטיפול קצר הבעיה נפתרה בעז"ה לתמיד.

אלי ליכט

משתמש חדש
גם אני סובל מציפורן חודרנית חוזרת
האם מישהו מכיר פודיאטור טוב [ממכבי] באזור חיפה והקריות

אילה הורוביץ

משתמש חדש
מניסיון עזר לי מאד - משרים במים וסבון מנגבים מעט את המקום ומטפטפים דבק פלסטיק לבן במקום הבעייתי
(שמעתי שאפשר לשים דבק 3 שניות אבל פחדתי) ואז לקחת קיסם או עם החוד של המספרים
ולנסות כמה שיותר להכניס עמוק עמוק להרגיש שזה מפריד בין הציפורן לבשר כשמסיימים
לחכות עד שהמקום יהיה יבש עד הסוף ממש. כדאי לא להרטיב את הציפורן עד שהמקום יבריא.

אוהב גם מוזיקה

משתמש צעיר
כשאני מרגיש שמתחיל לכאוב לי בצורה שנראה שזה ציפורן חודרנית
אני מנסה לגזור את השפיץ,
או להכניס מספרים בין הציפורן לבשר שבצידה ולמצוא שם את השפיץ ולגזור אותו,
או לגזור את קצה הציפורן באלכסון כלפי מטה עד שהמקום עם השפיץ גם יגזר,
כמובן שזה טוב בעיקר רק בהתחלה, כשעדיין הכאבים ברמה נסבלת, ואפשר לגעת שם עם מספרים,
בשלב מאוחר יותר אם עושים כך זה כאבי תופת...
אומנם כשהייתי ילד פעם היה לי ציפורן חודרנית, ואחרי שהלכתי לרופא ולא נתתי לו לטפל בי אבא שלי חתך לי את השפיץ כמו שאמרתי אפילו שצרחתי...

אורה ושמחה

משתמש רשום
עד לפני עשר שנים, סבלתי תמיד מציפורניים חודרניות, וכמה שטופלתי אצל רופאים, זה תמיד חזר.
יום אחד נכנסתי לאיזה פורום בריאות בהנחיית רופאה טבעונית-אלטרנטיבית ושאלתי אותה על כך.
היא טענה שכאשר אדם רוצה לפרוץ, להתקדם, להתפתח, להתבטא, ואינו יכול מאיזושהי סיבה, הנפש שלו משפיעה על הגוף והגוף נמצא בכיוון של פריצה. לדבריה, ציפורניים חודרות זה אחד מהתסמינים. הציפורניים פורצות מעבר לגבול הטבעי שלהן משום שהגוף כולו נמצא בניסיון פריצה.
מאוד הזדהיתי עם האבחנה שלה, למרות שהיה לי קשה לקבל את ההקשר כי אני לא מגדולי המאמינים בכל מיני שיטות אלטרנטיביות.
הפלא הוא שכעבור תקופה מאז, התחלתי להסיר חסמים ובמקביל להתקדם כרצוני, ומאז כבר עשר שנים, לא היתה לי אפילו פעם אחת ציפורן חודרנית. לא יודע אם זה קשור, אבל זו המציאות.
קחו את זה לאן שאתם רוצים.

סמדר 2

משתמש חדש
כרצונו, מה עשיתם בסוף? שתפו אותי מה עזר, דחוף לי מאוד!
תודה.

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בילדותי סבלתי מציפורן חודרנית
הלכתי לכירורג - בלי הרדמה בלי כלום הרים את הציפורן ושלח אותי
מיותר לציין ש- כמעט התעלפתי, הבעיה חזרה וברור שאליו ולאף רופא לא חזרתי
מה כן
1. הקפדתי על נעליים לא צרות באזור אצבעות הרגליים , לאצבעות יש מספיק מקום לזוז
זה אחד הסיבות שיש לחץ על הציפורן ואז היא חודרת
טיפלתי בעצמי בסבלנות ועקביות
השארתי במים חמימים עם סבון - חיטוי
ועם מספרים של ציפורניים כל פעם גזרתי ,שייפתי ולאט לאט הציפורן התחילה לגדול נכון
וזהו סיימתי
עד עצם היום הזה מקפידה על נעליים רחבות לא שפיציות שזה אסון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה