עזרה מה עושים לבעל ליום הולדת?

• פותח הנושא ymmm
  • פורסם בתאריך

גיטל.

משתמש פעיל
ארוחה בשרים טובה ומושקעת (אם באלך בכלל להשקיע את יכולה להביא גם שף פרטי שיכין לכם בבית)
לקשט את הבית יפה נרות וכו...
אני עשתי ביומולדת האחרון את כל הקיר בחדר שינה עם תמונות שלנו (הדפסתי מהמחשב בכל מיני גדלים ועל המיטה חיכתה לו מתנה עטופה (אוזניות אירופורדס) אבל בגלל שהקופסא שלהם קטנה פשוט עשיתי קופסא בתוך קופסא בתוך קופסא וכל אחת עטפתי יפה עם מכתב מרגש ואוהב כך שלא דמיין מה יש בפנים בגלל גודל הקופסא

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
ארוחה בשרים טובה ומושקעת (אם באלך בכלל להשקיע את יכולה להביא גם שף פרטי שיכין לכם בבית)
לקשט את הבית יפה נרות וכו...
אני עשתי ביומולדת האחרון את כל הקיר בחדר שינה עם תמונות שלנו (הדפסתי מהמחשב בכל מיני גדלים ועל המיטה חיכתה לו מתנה עטופה (אוזניות אירופורדס) אבל בגלל שהקופסא שלהם קטנה פשוט עשיתי קופסא בתוך קופסא בתוך קופסא וכל אחת עטפתי יפה עם מכתב מרגש ואוהב כך שלא דמיין מה יש בפנים בגלל גודל הקופסא
יפה מאוד!
לא חסר מתנות שגבר ישמח לקבל רק צריך לחשוב בראש שלו מה הוא ישמח לקבל ולא מה האשה תשמח שהוא ישמח לקבל.

ymmm

משתמש חדש
אני מחפשת יותר רעיון למשהו להניח לו בבית (אנחנו יוצאים היום),
ובעלי לא אוהב שאני קונה לו מתנות.
נגיד פעם אחת קניתי לו יין משובח מאד והוא ממש נהנה.

רחלי פאהן סופרת

משתמש פעיל
יכולה לשלוח עם שליח באותו יום לעבודה/לבית שאת בעבודה משו מתוק שהוא אוהב כמו פחזניות/טירמיסו
ומכתב כמובן

אפרוחית413

משתמש פעיל
תחביבים?
גיטרה, מצלמה, חוברת מעוצבת לציור,
אהבה למותגים?
ארנק, חולצה, גרביים,
אוהב טיולים?
שייט, רכיבה על סוס בחוף הים ב-5ה בבוקר בזריחה, לילה במדבר זוגי

מאי נפקא מינא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
הבו רעיונות נוספים בבקשה
להכין לו קופונים אישיים
לעצב קופון ולכתוב קופון זה מקנה לך...
דוגמאות- פינוי הפח, הכנת עוגה כרצונך, לנוח שעה, עיסוי ל20 דק', ועוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה