בריאות מה עושים כשהרופאים לא מסכימים אחד עם השני?

H. Clin

משתמש מקצוען
ממש עצוב..
רופאים לפעמים מאוד בקיאים בתחומם וקשה להם לראות רופא שפחות מבין בתחום שלהם מתערב, אבל בתחום המחלות הכרוניות זה די נפוץ,
אם יש לך רופא ילדים שמכיר את התיק ואת מתייעצת אתו בצמוד תתייעצי אתו מה לעשות - אם הוא רופא מוכר וידוע בתחומו או רופא שלא מפחד להתייעץ ולשאול, פשוט תנסי לבקש ממנו שיתערב במקרה. - יש רופאים שממש שמחים לעשות את זה כי זה נותן להם ערך, יש כאלו שמוכרים מאוד בבתי חולים ולרופאים מכיוון שקופות חולים זה העבודה השנייה שלהם, כל רופא ותחומו, ויש רופאים שהם לא זה ולא זה ועדין ישמחו לעזור,
במידה ואין לך אחד כזה תשאלי רופא שלישי,
אני מתארת לעצמי שמידי פעם אתם מתאשפזים אתו בבית חולים מסוים אז יכול להיות שכדאי לערב את הרופאים שטיפלו בו בבית החולים ואז שהצוות בבית החולים ייגש לשאול את הרופא המומחה,
הרבה המליצו על עסקן רפואי, יכול להיות שכדאי.. - אבל כן כדאי על עסקן שמתמחה במחלות כרוניות.
רק בריאות ובשורות טובות.
תודה רבה על העצות.
ב"ה הרופאים התחילו לשוחח אחד עם השני באופן ישיר ולא רק דרכי וזה הרבה יותר נוח לי.
לאחרונה התחלנו טיפול חדש לפי המלצת רופא א', ולמרות שרופא ב' לא חושב שזה יצליח, הוא לא התנגד שננסה.
יותר קל לי להתמודד עם חילוקי הדעות ביניהם כשיש תקשורת טובה ואני לא צריכה להחליט לבד למי להקשיב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה