התייעצות מה עדיף- מכשיר בלינצעס יחיד או מכשיר של שש?

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ממליצה על מחבת טובה ונוחה יותר מכל המכשירים.

אהרן מ.

משתמש צעיר
אנחנו התלבטנו בסוף כמו כל הדברים אחרי שהתייעצנו עם המוכרת של UNR ברחוב אלישע בבני ברק
הבנו שהמכשיר של אחד יש רק בחברה פשוטה יותר משא"כ השש יש גם ל"טפאל" שזה הרבה יותר איכותי
ונכון שזה טיפה קטנים אבל זה יוצא בלינצעס די מכובדים וזה גם הרבה יותר מהיר משל האחד

אשתי מאוד מרוצה מהמכשיר של "טפאל"

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
המלצה אישית מההבדל בין פסח לכל השנה-
3 מחבתות טפלון טובות בו זמנית- מתקתקת מהר ממלאת אחד שתיים שלוש מוציאה אחת שתיים שלוש
בלי שמן כמובן. מוכן כשהשוליים טיפה מתנתקים ומחליק לצלחת.
לעומת פסח שיש לי שישיה אבל זה לא מתקתק אותו דבר (בפסח רב הזמן הכיריים תפוסות ולכן זה מעלה לא לתפוס כיריים ככה גם סיר טיגון לפסח) משום מה השישיה של פסח מרגיש לי יותר לאט..

אהרן מ.

משתמש צעיר
המלצה אישית מההבדל בין פסח לכל השנה-
3 מחבתות טפלון טובות בו זמנית- מתקתקת מהר ממלאת אחד שתיים שלוש מוציאה אחת שתיים שלוש
בלי שמן כמובן. מוכן כשהשוליים טיפה מתנתקים ומחליק לצלחת.
לעומת פסח שיש לי שישיה אבל זה לא מתקתק אותו דבר (בפסח רב הזמן הכיריים תפוסות ולכן זה מעלה לא לתפוס כיריים ככה גם סיר טיגון לפסח) משום מה השישיה של פסח מרגיש לי יותר לאט..
מעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה