דרוש מידע מה מלבישים לתינוקת (בת) בת שנה לחתונה של דודה שלה???

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
נטפרי חוסם לי למה??
צודקת בכל מילה
והסרט???
הצבעים האלו כי זה פשוט אותם צבעים של השמלה שלי
הסרט יפהפה, אבל כמה זמן הוא ישאר לה על הראש? אם לא יותר מ5 שניות- תוותרי מראש

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
רק שוב- כשאת לא רואה את הבגד לפני הקניה, שימי לב אם לא צריך להוריד שמונצ'ס מיותרים כמו תחתיות, או להוסיף משהו מתחת שלא יגרד

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

שירלי

משתמש רשום
אשמח להמלצות ורעיונות.
שמלה חגיגית ומצד שני לא מכבידה רק לצילומים ואח"כ להוריד.. זה מאוד מכביד על תינוקות בגיל הזה..
מניסיון אישי לדאוג שיהיה מי שישמור עליה אחרת כל האירוע תצטרכי להיות רק סביבה ולא להנות וחבל..

טוסט

משתמש צעיר
זהו
שהבת שלי ברוך ה' זריזה וכבר הולכת כ 7 פסיעות ללא להחזיק
(בת בכורה )
כך שאני חושבת שחובה משהו חוץ מתיקתקים לטיטול.
ואני צריכה משהו בצבע תכלת בז'
מתאים לשמלה שלי
יש לי שמלת חתונה שנתפרה עכשיו לתינוקת נוחה מאד כולל תחתון לטיטול
בצבע בז עם קצת טול מנטה/תכלת
מייל va180281 ושטרודל...

אבקת אפיה

משתמש מקצוען
מה שבאתי לכתוב. פיג'מה
התכוונתי פג'מה במיטה.
תינוקת בת שנה מקומה לא בחתונה..

אין לתינוקת בת שנה מה לעשות בחתונה, ועל כך אמרו הדודות הזקנות 'היא לא תזכור, את לא תשכחי
רק לי זה מרגיש שמישהו כאן משחק אותה ראש קטן?
ילד בן שנה שדודה שלו מתחתנת- מגיע לחתונה, מצטלם והולך הביתה....
לא צריך להיסחף עם הפיג'מה

עורכת קליפים

משתמש פעיל
ברור שהאידיאלי שתינוק בן שה לא יהיה בחתוה אבל לא תמיד יש מי שישמור,
ומעניין מה תגידו על תינוק בן 3 חודשים - יונק,
מי יכול לשמור לי על כזה תינוק לכל הזמן של החתונה? כמה חלב אני אצטרך להכין לו מראש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה