דרוש מידע מה מלבישים לתינוקת (בת) בת שנה לחתונה של דודה שלה???

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני קצת בהלם מהתגובות..
אפשרי שמלה שנוחה לה. לא משהו מוגזם, עם סרט חמוד או סיכות וגרביון מתאים
ובאמצע האירוע להחליף מקסימום למשהו יותר קליל, אבל פיג'מה?!?!...לא.
הפיג'מה היא כמובן בבית, או אצל הבייביסיטר שלוקחת אותה.
אין לתינוקת בת שנה מה לעשות בחתונה, ועל כך אמרו הדודות הזקנות 'היא לא תזכור, את לא תשכחי'

סקופ גרפי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
זהו
שהבת שלי ברוך ה' זריזה וכבר הולכת כ 7 פסיעות ללא להחזיק
(בת בכורה )
כך שאני חושבת שחובה משהו חוץ מתיקתקים לטיטול.
ואני צריכה משהו בצבע תכלת בז'
מתאים לשמלה שלי

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
זהו
שהבת שלי ברוך ה' זריזה וכבר הולכת כ 7 פסיעות ללא להחזיק
(בת בכורה )
כך שאני חושבת שחובה משהו חוץ מתיקתקים לטיטול.
ואני צריכה משהו בצבע תכלת בז'
מתאים לשמלה שלי
חצאית מתנפחת קצרצרה-(מגיעה עד אמצע החלק שמעל הברך) מחוברת לחולצה שנסגרת עם תקתקים למטה.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כל הרבניות שנחרדו פה מלהלביש גרביון בקיץ.
אתן יושבות?
יש מזגנים באולם.
טדאאם!
ילדה בת שנה עם גרביון דק זה פשוט מכוער- גרביון דק נועד לילדות מעל גיל 3 שנוהגים לכסות את הרגל.
בשביל קור יש גרביונים עבות

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יש פטנט פנטסטי שאני לא בטוחה שכולן פה שמעו עליו- מכנסיים וחולצה לבנות! ואז עם גרביים פתרנו את הבעיות, גם נוח, גם יכול להיות יפהפה, גם ארוך

סקופ גרפי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה אתם אומרות על זה
צילום מסך 2024-07-01 211952.png
צילום מסך 2024-07-01 211952.png

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
השמלה בשום אופן לא! זה תחרה- גם חד פעמי וגם לא נוח

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
תזכרי כלל ברזל- אם היא תסבול את תסבלי!
חתונה קרובה מדרגה ראשונה את לא רוצה להיות כל החתונה עם תינוקת צרחנית, רק בגד נוח שהיא לא תרגיש חגיגית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה