טיול מה יש לעשות באילת?

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לדעת מה יש לעשות באילת.
אטרקציות, אתרים, מתחמי קניות/קניונים שווים,
וכל מה שמהנה.
בתור התחלה, לאיזה קהל ידע את מעוניינת? איזה סוג, יותר שיטוטים, טיילות וכד' או אטרקציות?

אני יכולה להמליץ לך על קניון אייסמול ומול הים, שניהם גדולים מאד מפוצצים חניות, באייסמול יש גם החלקה על קרח ואו בשני או באותו אחד יש מתחם כזה עם משחקי מחשב , מתקנים חשמליים וכד' לילדים. (שתוקעים את הילדים שם והבנות רצווות לקניות... ;))

יש את הטיילת, מקום מהמם, בד"כ יש שם אויר נעים מאד.

יש את עיר הילדים, מתאים יותר לילדים, לא הייתי שם, שמעתי ע"כ מחברה שהייתה והילדים נהנו מאד.

יש את אזור החוף, סתם כיף לטייל, ואנחנו עשינו(בתור משפחה עם ילדים) סירה בנהיגה עצמית, קיבלנו סירה ממש יפה, גדולה, נוחה, ובחיר דיי מצחיק...
וסתם ככה יש שם מלללא אטרקציות ימיות.

וכמובן, לא לשכוח את המצפה התת ימי! מקום ממש ממש יפה ומרתק.

יש צלילה (אין לי מושג איפה עושים את זה, ואיך זה) שמעתי ממשהו שעשו כמה חברה ביחד ונהנו ברמות!

תהנו!

שרי :)

משתמש פעיל
אם מותר לי לשאול מה יש באילת שאין בתל אביב לדוגמא או בטבריה בכנרת ?
אל תצחקו...
אני פשוט מנסה להבין אם זה רק הרעיון של הטיסה... והמחיר או שבאמת יש הבדלים אחרים
פשוט אני מתפלאת איך כולם פה בפרוג נעולים על אילת.....

Achinoam

משתמש פעיל
אל תצחקו...
הכל
תיסעו ותבדקו

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אל תצחקו...
חוץ מהאטרקציות הימיות שמציעים שם וחנויות ללא מע"מ
אין משהו מיוחד :)
אבל האטרקציות נראה לי מספיק שווה

עריכה- בעצם אולי גם הלונה פארק שם זה משהו שמקומות אחרים לא מציעים.

משתמש פעיל
אין את האטרקציות האלו נניח בכנרת או ברידינג ?
מתחילה להבין....
זה לונה פארק לילדים או למבוגרים ? זה גם קשור איכשהו בסוף למים ?
וכנראה שגם המעלה שם שאפשר להנות שם גם אם את לא @עשירה .....;)

נערך לאחרונה ב:

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
מה לגבי הכשרים של המלונות באילת
נשמח להמלצות וידיעה על ההכשר
כפי שביררנו, אין שום מלון עם הכשר טוב לבני תורה, הרוב שם זה רבנות אילת וכדומה. אבל מה שהרבה עושים זה ששואלים את המשגיח כשרות המקומי על כל דבר מה הכשרות שלו, לדוג' בארוחת בוקר יש הרבה גבינות שזה בד"צ מהדרין או אפי' עדה"ח וכדומה, בארוחה הבשרית יותר קשה לאכול [רק למי שאוכל מחפוד או בית יוסף וכדומה], וקונים לחמניות עם פסטרמות וכדומה.

משתמש פעיל
אל תצחקו...
חוץ מהאטרקציות הימיות שמציעים שם וחנויות ללא מע"מ
אין משהו מיוחד :)

אין את האטרקציות האלו נניח בכנרת או ברידינג ?
מתחילה להבין....
זה לונה פארק לילדים או למבוגרים ? זה גם קשור איכשהו בסוף למים ?
וכנראה שגם המעלה שם שאפשר להנות שם גם אם את לא @עשירה .....;)
@שרי :) חלק יש גם בכינרת או ברידינג אבל לא באותו רמה.
מה לגבי הכשרים של המלונות באילת
נשמח להמלצות וידיעה על ההכשר
כפי שביררנו, אין שום מלון עם הכשר טוב לבני תורה, הרוב שם זה רבנות אילת וכדומה. אבל מה שהרבה עושים זה ששואלים את המשגיח כשרות המקומי על כל דבר מה הכשרות שלו, לדוג' בארוחת בוקר יש הרבה גבינות שזה בד"צ מהדרין או אפי' עדה"ח וכדומה,
בארוחה הבשרית יותר קשה לאכול [רק למי שאוכל מחפוד או בית יוסף וכדומה], וקונים לחמניות עם פסטרמות וכדומה.

יצאתי מבולבלת...
אטרקציות יש יותר ממה שיש ברידינג או בכנרת, וזה גם מחיר זול ואפשרי להנות גם למי שהיא לא עשירה
וכן בכללי החנויות שם ללא מע"מ..
ההכשר לא משהו (כך אני מאמינה בכל אופן, לרוב הפרוגיות שפה.....) ואכ"ז אני רואה פה אווירה חזקה בפרוג בעד ליסוע לשם...
ואגב אני לא יודעת אם זה באמת עוזר ששואלים משגיח כשרות על דברים שגם אם ההכשר שלהם ספציפי בית יוסף או הרב מחפוד באוכל מסוים ברגע שזה התבשל במטבח שיש בו עוד דברים בשריים עם הכשר רבנות אילת שמתבשלים ביחד באותו מטבח ואולי אפילו באותן סירים.....
אבל אולי כדאי לשאול את @מקצה הארץ-:) ואת @המוכשר !!! מה מבחינה הלכתית... מסעדה על חוף ים
@עשירה הנקודה שעדיין חסרה לי זה הלונה פארק אם זה עם מים וכן אם זה למבוגרים או רק לילדים.... ?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
יצאתי מבולבלת...
אטרקציות יש יותר ממה שיש ברידינג או בכנרת, וזה גם מחיר זול ואפשרי להנות גם למי שהיא לא עשירה
וכן בכללי החנויות שם ללא מע"מ..
ההכשר לא משהו (כך אני מאמינה בכל אופן, לרוב הפרוגיות שפה.....) ואכ"ז אני רואה פה אווירה חזקה בפרוג בעד ליסוע לשם...
ואגב אני לא יודעת אם זה באמת עוזר ששואלים משגיח כשרות על דברים שגם אם ההכשר שלהם ספציפי בית יוסף או הרב מחפוד באוכל מסוים ברגע שזה התבשל במטבח שיש בו עוד דברים בשריים עם הכשר רבנות אילת שמתבשלים ביחד באותו מטבח ואולי אפילו באותן סירים.....
אבל אולי כדאי לשאול את @מקצה הארץ-:) ואת @המוכשר !!! מה מבחינה הלכתית... מסעדה על חוף ים
@עשירה הנקודה שעדיין חסרה לי זה הלונה פארק אם זה עם מים וכן אם זה למבוגרים או רק לילדים.... ?
ממש אין לי היתר הוראה...
ואין לי תוכנית לנסוע לשם ואחת הסיבות זה ההכשרים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה