התייעצות מה יותר רווחי? גננת בצהרון 3 שעות או הייטק?

goldiy

משתמש פעיל
לא להאמין!!!
רישום לקיטנה של הילדה לחופש הקרוב עלה לי 75 ש"ח עבור 15 ימים מ 7:30 עד 13:00
אוקיי.. אני מנסה לרשום אותה לצהרון של הקיטנה - הסכום: 590 ש"ח
נשמע לכם הגיוני???
חשבון פשוט שעשיתי: 30 ילדות * 590 ש"ח = 17,700
לחלק ל 15 ימים = 1,180 ל 3 שעות קיטנה.
מי צריך הייטק??? הכסף הכי קל שיש!
ועכשיו ברצינות - זה המחירים? זה הגיוני? ואיך בבוקר זה כ"כ משמעותי במחיר?
תנוח דעתך,
עיריית ירושלים היחידה שנתנה אופציה לצהרונים בזמן הקייטנה,
מרגישים חובה לתת להורים את האופצינ,
בפועל אף פעם לא נפתחים צהרונים בזמני קייטנה מחוסר רישום.
יש צורך בלפחות 22 ילדות לצהרון וזה לא קיים,
לצהרונים בתקופה זו אין סבסוד כלל ולכן זה המחיר...

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
2 מתוך 2 המתכנתים היחידים שאני מכיר (אולי הם אחוז בודד, לא יודע)

נכון.. אבל רק מהסיבה שכולם בבועת ההייטק... הייתי צריך להדגיש שעושים הרבה יותר כסף על הגב שלנו

א. 590
ב. ארוחה קלה (כהגדרתם)
מה זה ארוחה "קלה"
ילד ישאר רעב עד 4?

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

סתםם

משתמש צעיר
לא אומרת שאין השקעה מסביב, ואני לא מורה בגלל זה
אבל עדיין יש כאלה שזה באופי שלהן מצליחות להנות ולהגשים את עצמם וגם להתפרנס יפה.
ולא מדברת על מנהלות /מפקחות וכד', שכאחת שמתעסקת בתחום הפרישה נדהמת לראות תלושי שכר ממש גבוהים , 25 ומעלה..., כן באמיתי!!
עם אפשרות לפרישה מוקדמת ושיפוי של מאות אלפים על ימי מחלה ועוד
נתונים אמיתיים שעד שלא ראיתי בעיניים לא ידעתי שהשוק הזה יכול להיות כ"כ מתגמל
בהוראה רק בפרוטקציה ודפיקת שולחנות תקבלי שכר הולם
ועל שוק ההיטק מכירה הרבה שעובדות בשכר נמוך בהרבה ממה שדובר כאן
כך שאין להשוות שכר כל אחד יעשה מה שמתאים לו ולא יפזול לשני
חוץ ממתי שלהוראה יש חופש ואז זה מוציא עיניים לכל עובדי המשרד שנאנקים עם הילדים בבית כשהן בחופשה מהנה אבל זה קשור לכל עבודה משרדית ולא רק הייטק

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ודבר נוסף הקיטנות בשנים קודמות גם לא עלו 75 ש"ח זה עוד גזירה מהממשלה...
ודבר נוסף עד לפני תשע שנים לא היה קיטנות מסובסדות, כך שלא הייתי אומרת שזו גזירה
הורה עם 3 ילדות משלם 1,770 זה הגיוני?
לא ולכן הוא לא חייב לרשום, ואם אין לו סידור לילדים אז שיגיד תודה שכל השנה יש מסובסד והוא לא צריך לשלם את הסכומים ההזוים האלה
עובדת בצהרון
עובדת צהרון לא מקבלת משכורת על החופש.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
שנה שעברה קרובת משפחה לקחה בייבי סיטר ל-2 בנות ב-15 לשעה כולל הוצאה מהגנים. כל הצדדים היו מרוצים. עובדת בעבודה משרדית שלא מאפשרת זיגזוגים...
ממליצה להתחיל לחפש את הבחורה הזאת מאמינה שאפשר גם בפחות (אפשר לדבר על סכום גלובלי וזה נשמע להן שווה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה