דרוש מידע מה חשוב לדעת לפני שקונים כיריים גז בילד אין?

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
מחיפוש קצר אני רואה עשרות דגמים של כיריים מ500 שקל ועד 2000+ מה חשוב לבדוק לפני שקונים מה צריך שיהיה ומה יותר קל לנקות?

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
זכוכית עם כמה שפחות תעלות ופינות-יותר קל לנקות. יש לי כנ"ל והניקיון במגבון בקלות.
(או יש אפשרות הכי טוב אינדוקציה. אני מחליפה בע"ה לקראת פסח. זה עולם אחר)

אמרו לנו שכל הדגמים באותו גודל (החלק שנכנס לשיש)
ולצערנו קנינו על סמך זה והחור היה קטן מידי והיינו צריכים משהו מקצועי להרחיב את החור בשיש, וזה סיפור יקר,
תמדדומה הגודל וכמה מקום יש לכם לפני הקניה!

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אמרו לנו שכל הדגמים באותו גודל (החלק שנכנס לשיש)
ולצערנו קנינו על סמך זה והחור היה קטן מידי והיינו צריכים משהו מקצועי להרחיב את החור בשיש, וזה סיפור יקר,
תמדדומה הגודל וכמה מקום יש לכם לפני הקניה!
בדקתי איזה עשר דגמים וכולם היו אותו גודל.
איזה דגם קניתם? זה ממש חשוב.
בנוסף, אני חושבת להרחיב בשביל כיריים של 80. כמה עלה לכם החציבה בשיש? איזה איש מקצוע עושה את זה?

לא נראה לי בעיה של הכיריים שקנינו, (כמו שאומרים כולם באותו מידה)
נראה לי שהבעיה אצלינו, לכן כדאי לבדוק שהחור שלכם הוא בגודל הנכון והמידה ולא (בתקווה שתקין) אז לנסות לראות אם יש דגמים ספציפיים בגודל קטן יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  28  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה