עזרה מה זה? כל כמה דקות יורד לי קובץ

משה 05276

משתמש מקצוען
מבדיקה שלי זה רק מעמוד 74
יש שם את הפוסט הזה שיש שם קובץ שלא עלה טוב, עם שם מאוד דומה..(אולי קשור?)
@הכלבויניק תוכל לבדוק אם זה קשור?
גם כאן ב 75
וכאן ב 76
אני בטוח שזה הבעיה 100% בדקתי לפי שם הקובץ.
וןאלה צודק זה אכן קורה בעמודים האלה

משה 05276

משתמש מקצוען
תיעוד מתוך ביתו הכבוש של בכיר חמס בעזה

דובר צה״ל:

*אמברגו לפרסום: היום (א׳), בשעה 12:30*

*משגרי רקטות בגני שעשועים ובסמוך לבריכות ילדים – כוחות צה"ל ממשיכים לחשוף את ניצול האוכלוסייה ברצועת עזה לצרכי הטרור של ארגון חמאס*

במסגרת הלחימה של כוחות צה"ל ברצועת עזה, חושפים הכוחות כיצד ארגון הטרור חמאס ממשיך להשתמש במתקנים אזרחיים לצרכי טרור. לוחמי צה"ל איתרו משגרי רקטות בסמוך לבריכת ילדים ובורות שיגור ומשגרי רקטות בגן שעשועים ישן ברצועת עזה. זוהי הוכחה נוספת לשימוש הבלתי פוסק של ארגון הטרור חמאס באוכלוסייה אזרחית כמגן אנושי לטובת צרכי טרור.

מצורף תיעוד של משגרי רקטות של ארגון הטרור חמאס אשר אותו ליד בריכות ילדים על ידי לוחמי חטיבה 551: https://bit.ly/3SukiDS

מצורף תיעוד של בורות שיגור ומשגרי רקטות של ארגון הטרור חמאס אשר אותרו בגן שעשועים ברצועת עזה על ידי לוחמי חטיבה 401: https://bit.ly/40jhafX

מצורפות תמונות של בורות השיגור בגן השעשועים: https://idfanc.activetrail.biz/ANC0211231

הפלסטינים מדווחים על תקיפות אינטנסיביות וכבדות ביותר, לאחר שישראל ניתקה את רשת התקשורת והאינטרנט לרצועה.

תוכלו להעתיק לי פה את שם הקובץ בבקשה
האלה ההודעות הפגומות שיוצרות את הבלאגן

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זה הפוסט עם הסרטון הבעייתי
הפלסטינים מדווחים על תקיפות אינטנסיביות וכבדות ביותר, לאחר שישראל ניתקה את רשת התקשורת והאינטרנט לרצועה.
האם מי שאין לו נטפרי מסוגל לצפות בסרטון המצורף להודעה?

ארי62

משתמש פעיל
@הכלבויניק
עוד משהו בשניה הראשונה של הטעינה זה נפתח כקובץ טוב
1699224617614.png

אחרי שניה הוא משתבש וגם נפתח חלון ההורדה..
1699224656088.png

מקווה שעזרתי במשהו..

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
דובר צה״ל:

*אמברגו לפרסום: היום (א׳), בשעה 12:30*

*משגרי רקטות בגני שעשועים ובסמוך לבריכות ילדים – כוחות צה"ל ממשיכים לחשוף את ניצול האוכלוסייה ברצועת עזה לצרכי הטרור של ארגון חמאס*

במסגרת הלחימה של כוחות צה"ל ברצועת עזה, חושפים הכוחות כיצד ארגון הטרור חמאס ממשיך להשתמש במתקנים אזרחיים לצרכי טרור. לוחמי צה"ל איתרו משגרי רקטות בסמוך לבריכת ילדים ובורות שיגור ומשגרי רקטות בגן שעשועים ישן ברצועת עזה. זוהי הוכחה נוספת לשימוש הבלתי פוסק של ארגון הטרור חמאס באוכלוסייה אזרחית כמגן אנושי לטובת צרכי טרור.

מצורף תיעוד של משגרי רקטות של ארגון הטרור חמאס אשר אותו ליד בריכות ילדים על ידי לוחמי חטיבה 551: https://bit.ly/3SukiDS

מצורף תיעוד של בורות שיגור ומשגרי רקטות של ארגון הטרור חמאס אשר אותרו בגן שעשועים ברצועת עזה על ידי לוחמי חטיבה 401: https://bit.ly/40jhafX

מצורפות תמונות של בורות השיגור בגן השעשועים: https://idfanc.activetrail.biz/ANC0211231
כתובת הקובץ -

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

לפעמים אנשים חושבים [אולי רובם אפילו, רוב אלו שלא מבינים בתכנות וכד'] שברגע שהאתר כבר עובד הוא רץ קדימה בלי תקלות ובעיות..
שוב זה מספק הצצה לכל העבודה שמאחורי הקלעים...
יישר כח למנהלי האתר על כל העבודה,
לא תמיד אנחנו יודעים שיש כזו בכלל, ואנחנו לא יודעים להעריך!
גם אני...

אין כמו אבא

משתמש רשום
וואי גם לי זה קורה, יש פתרון לזה?
אני חושבת שהוא הציג לי שאלה אם לאפשר לפרוג להוריד קובץ לחצתי אישור ואז בכל פעם שאני נכנסת לאשכול של תיעוד מהמלחמה הוא מוריד לי ישר דברים והם גם לא נפתחים....
פליז איך מבטלים את זה.?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
רק תרגיע אותנו שאין איזה משהו רציני שגרם לקובץ להתחלף.
הקבצים שם היו פגומים. לא פעלו גם ללא נטפרי.
תודה לכולם על העזרה, וסליחה על אי הנעימות.

**Moko**

משתמש מקצוען
באופן כללי אם קורה משהו כזה אפשר לבקש לחסום,
קופצת התראה למעלה "אתר זה מבקש להוריד קבצים" ושתי אפשרויות חסימה / זה בסדר. אז לבקש את החסימה וככה הוא ינסה להוריד כל פעם מחדש ולא יצליח, בינתיים אפשר לברר מה מקור הבעיה בלי לצבור הורדות מיותרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה