דרוש מידע מה זה המייל המוזר שבטעות אישרתי?!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אגב לאחרונה הביאו כאן אפשרות לגלות מספרי טלפון בהרשמה במייל וכן לדעת שמות של מיילים.
ושם כשנרשמים מסכימים להם לתת את כל רשימת אנשי הקשר שלכם!
גם האתר של truecaller פועל בצורה הזו
אבל הם לא עושים שימוש לרעה במידע הזה

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
של מה האתר הזה?

אברהם א.ב.

משתמש חדש
גם אני קיבלתי כזה מייל לפני כמה ימים על שם מנחם דוד קליין - נשמע חרדי לגמרי, רק בגלל שהתוכן היה נראה לי מוזר וחשוד זרקתי אותו לאשפה,
אבל אני חושדת שזה קשור לאתר טימו כי עשיתי אצלם הזמנה בפעם הראשונה לפני כחודש.
מעניין לבדוק האם עוד כאלה שקיבלו את המייל הזה הזמינו בטימו, כדי לנסות להבין האם יש קשר
בבקשה תגיבו כאן האם הזמנתם מטימו לאחרונה וקיבלתם את המייל הזה
אני מכיר אנשים שפרצו להם לחשבון הבנק באתר TEMU בגלל שהם שמרו את הכרטיס אשראי בחשבון

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אבל אני חושדת שזה קשור לאתר טימו כי עשיתי אצלם הזמנה בפעם הראשונה לפני כחודש.
כל בעיה שיהיה לכם בקשר למחשב טימו אשמים?
אני מזמינה אצלם הרבה (נרשמתי ממייל משני, ומשלמת דרך פייפל)
ואף פעם לא גנבו לי בנק ולא שלחו לי למייל שם דואר זבל.

צנוברית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני משלמת בפיפאל ואחרי ההזמנה מסירה את החשבון פיפאל מהאתר ואז בהזמנה הבאה אני מכניסה שוב ,גם עבור הבטיחות וגם כי אם יש פרטי חשבון זמינים הם ישר מעבירים אותך ל"תשלום הצליח " בלי שאלות בלי לראות לאן את רוצה את המשלוח ואיך את רוצה את המשלוח ככה בלי שום פרטים יש לך זמן ואפשרות לבחון את התשלום ואופני ההזמנה בלי שהוא ישר יעביר אותך לעמוד הבא... אז זה ההמלצה שלי .

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ואחרי ההזמנה מסירה את החשבון פיפאל מהאתר
אין צורך להסיר אחרי ההזמנה,
פשוט צריכים להוריד את הV לפני ההזמנה מכאן:
1719839538091.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה