עזרה מה הסיפור של המנוע?

מזגן חדש של תדיראן
2.5 כוח סוס
המנוע שלו נמצא במרפסת וכל פעם שאני מדליקה אותו על חום הוא מתחיל לנזול מים
המתקין שנשמע לי לא אמין אומר שזה יכול להיות
אני לא מדברת על טפטוף אלא על נזילות!

אם משהו נתקל בזה ויודע מה הבעיה -נשמח מאוד!
זה מזגן חדש ויקר

תודה רבה

A052

משתמש סופר מקצוען
מזגן על קור, מוציא לחות מהיחידה הפנימית, מזגן על חום הלחות יוצאת מהיחידה החיצונית.
מזגן של 2.5 זה מזגן גדול ויכול לצאת זרם די גדול של מים.

A052

משתמש סופר מקצוען
אין לי מזגן 2.5, ולא יודע כמה זמן הוא עובד או על איזה חלל.
אם הוא מחמם טוב, מה אכפת לכם שהוא מוציא הרבה מים (כל עוד הוא לא מחובר לצנרת מים...)?

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למיטב ידעיתי, בעקרון לכל מזגן אמור להיות ניקוז חורף - כשהוא עובד על חום יש לו ניקוז אחר. תבדקו את זה.
מהגוגל: מזגן מטפטף מהיחידה החיצונית בחורף, כי זה החלק שמעבה מים מהאוויר. בעת ההתקנה יש לחבר צינור ניקוז גם למעבה וכך המים ינזלו בצינור למקום הרצוי ולא לשכנים מתחת.

חיים המפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
בדר"כ כל מזגן מטפטף מהיחידה החיצונית שלו
מלמטה

יוסיK

משתמש פעיל
כל המרפסת יכולה להתלכלך גם מכמות קטנה של מים, השאלה היא כמה מתמלא אם שמים קערה.

מאיפה הוא מטפטף?
אם זה מהאזור בו הצינורות מגיעים ליחידה החיצונית, יכול להיות שהם חשופים ומתעבה על זה לחות, אבל לא סביר שיהיה משם כמות של קערה בחצי שעה.
מה שיותר הגיוני, זה מים שמתעבים בתוך המעבה [היחידה החיצונית] ויוצאים מחור שיש בתחתית המעבה, שזה תהליך טבעי בד"כ, פחות רצוי מעל המרפסת [אא"כ זה מעל השכנים האלו ש.....]
תכלס, אפשר לחבר לזה צינור ניקוז של מזגנים ולנתב אותו לאן שרוצים [לשכנים ....]
אם יש רק חור בלי זרבובית שעליה מחברים את הצינור, אפשר לקנות בחנויות מזגנים מתאם, אולי יש גם בטמבור מפותח - לא בדקתי.
בהצלחה

ק'סניק

משתמש מקצוען
מזגן חדש של תדיראן
2.5 כוח סוס
המנוע שלו נמצא במרפסת וכל פעם שאני מדליקה אותו על חום הוא מתחיל לנזול מים
המתקין שנשמע לי לא אמין אומר שזה יכול להיות
אני לא מדברת על טפטוף אלא על נזילות!

אם משהו נתקל בזה ויודע מה הבעיה -נשמח מאוד!
זה מזגן חדש ויקר

תודה רבה
אכן בחורף המזגןנוטף מהיחידה החיצונית
מה שהמתקין שלכם היה צריך לעשות זה לחבר צינור לניקוז למערכת החיצונית (יש חלק מתאם לצינור שמגיע עם המזגן..) רוב המתקינים מזלזלים בזה ולא עושים את זה... אולי תפנו אליו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה