דרוש מתכון מה המתכון לזה?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
תלוי
בד"כ מכינים איזושהי תערובת שוקולדית, נוגט ואגוזים או משהו בסגנון,
מוס לא יתקשה כמו שוקולד, הוא יחזיק מעמד וצורה?
להגיש כקינוח מוס מצוין- כבר הכנתי כמה פעמים בתבנית מעין זו
לבר צריך משהו יותר יציב עם ריצ' ושוקולד ואגוזם ופירורי ביסקויט למשל.

אלף למד

משתמש פעיל
אשמח מאוד למתכון!!

962582-0dbd1688fca076f83d00197a06874c9f.jpg

962584-cde20562ee9a145e0da7de91d91db1bf.jpg
איפה קונים תבנית כזו?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אשמח מאוד!!!
אני בעז"ה אשאל אותה בערב, זה בעצם שוקולד ומשהו כזה, לא מוס או עוגה, תגידי אם מתאים לך.
זה מאוד מקובל באמריקה, שולחים לשמחות וכו' בד"כ קנוי, חמותי האלופה מכינה את זה לבד טעים פי 10.

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני בעז"ה אשאל אותה בערב, זה בעצם שוקולד ומשהו כזה, לא מוס או עוגה, תגידי אם מתאים לך.
זה מאוד מקובל באמריקה, שולחים לשמחות וכו' בד"כ קנוי, חמותי האלופה מכינה את זה לבד טעים פי 10.
בדיוק לזה אני מתכוונת.
איפה קונים תבנית כזו?
קניתי את זה לפני כמה שנים בארה"ב,
וראיתי את זה בשמחות ומאוד התלהבתי, קניתי ו... עדיין לא השתמשתי.
מחפשת מתכון טעים ולא כבד מידי
מקווה שאמצא את מבוקשי...

ראיתי את זה - ממש דומה באלי אקספרס, אם מישהי רוצה אעלה קישור

תודה לכל העוזרים והמסייעים...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
בדיוק לזה אני מתכוונת.

קניתי את זה לפני כמה שנים בארה"ב,
וראיתי את זה בשמחות ומאוד התלהבתי, קניתי ו... עדיין לא השתמשתי.
מחפשת מתכון טעים ולא כבד מידי
מקווה שאמצא את מבוקשי...

ראיתי את זה - ממש דומה באלי אקספרס, אם מישהי רוצה אעלה קישור

תודה לכל העוזרים והמסייעים...
את יודעת מה את יכולה לעשות,
את יכולה להמיס שוקולד ולמרוח על הדפנות באופן שיכסה את כל הדוגמא + עוד מ"מ-שתיים.
להכניס מיד לתבנית. ולתת שיתייבש ואז בתוך זה לצקת מוס עם ג'לטין או תערובת של שוקולד מומס+פירורי עוגה, ריצ' ואגוזים עם מחית נוגט וכיוצ"ב. זה יתקבל כמו נקניק שוקולד ופיצוחים עם ציפוי שוקולד ומעולה לעמוד בבר

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
את יודעת מה את יכולה לעשות,
את יכולה להמיס שוקולד ולמרוח על הדפנות באופן שיכסה את כל הדוגמא + עוד מ"מ-שתיים.
להכניס מיד לתבנית. ולתת שיתייבש ואז בתוך זה לצקת מוס עם ג'לטין או תערובת של שוקולד מומס+פירורי עוגה, ריצ' ואגוזים עם מחית נוגט וכיוצ"ב. זה יתקבל כמו נקניק שוקולד ופיצוחים עם ציפוי שוקולד ומעולה לעמוד בבר
אהיה חצופה אם אבקש מתכון מדויק?
אני קצת מרובעת, לא מסוגלת לזרוק כמה דברים ולנסות.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אהיה חצופה אם אבקש מתכון מדויק?
אני קצת מרובעת, לא מסוגלת לזרוק כמה דברים ולנסות.
תחפשי ברשת מתכון לנקניק שוקולד
כל מתכון יצליח
לי אין מתכון מדוייק כי אני שמה לפי העין

לא אני

משתמש סופר מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה