מה ההבדל?

macro

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הלקוח מעונין באתר חדש!!!
הוא לא מרוצה מהאתר שדפי זהב בנו לו
ואני חושבת שאין לדפי זהב יכולות גבוהות מבחינת הבניה- והלקוח מבין את זה
הוא בנה אצלם כשהיה בתחילת הדרך והיום הצרכים שלו שונים

אם הם יציעו לו רק אחסון במחיר משתלם- בבקשה

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י macro;1271369:
הלקוח מעונין באתר חדש!!!
הוא לא מרוצה מהאתר שדפי זהב בנו לו
ואני חושבת שאין לדפי זהב יכולות גבוהות מבחינת הבניה- והלקוח מבין את זה
הוא בנה אצלם כשהיה בתחילת הדרך והיום הצרכים שלו שונים

אם הם יציעו לו רק אחסון במחיר משתלם- בבקשה

א. לא נראה לי שזאפ גרופ נותנים שרותי אכסון. עם גישת FTP.

ב. כמדומני שאתם צריכים שרת לינוקס, וזה לא קיים בזאפגרופ.

חיה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Shia;1271012:
שמואל היטיב לתמצת את העניין. לא מעט אשכולות אחרים בפורום הזה עסקו בנושא בהרחבה רבה.

אם חבר טוב היה פונה אלי בבקשה שאתן לו עצה טובה כיצד להקים אתר קטן עבור העסק הקטן שלו, בתקציב מינימלי, הייתי מציע לו כמה דברים:
א. לא להתפתות לכל מיני שירותי קסם חינמיים מהסוג שהאשכול הזה נסוב סביבם. אין מתנות חינם. תמיד יש קאטצ', תמיד תגלה בסוף שלחינם הזה יש צד שני, שעולה לך ביוקר.
ב. לקבל את זה שאתר אינטרנט הוא חלק חשוב ונחוץ מהצרכים של העסק ולכן כדאי להפריש תקציב כלשהו לטובת העניין.
ג. לרכוש דומיין ישראלי (49 ש"ח לשנה)
ד. לרכוש חבילת איכסון בסיסית בחברת איכסון ישראלית עם שם טוב. (בערך 40 ש"ח לחודש)
ה. להתקין מערכת וורדפרס (חינם)
ו. לרכוש ולהתקין תבנית תומכת עברית מ-pojo (עלות חד-פעמית של 274 ש"ח)

בשלב זה יש בידך תשתית לבניית אתר מקצועי, עם אפשרויות לצמוח ולהתפתח איתו, בלי הגבלות, עם מערכת ניהול מצויינת ומקצועית ובמחיר שנע באזור ה50 ש"ח לחודש. עסק שלא מסוגל לשלם 50 ש"ח בחודש על אתר, עדיף לו להיסגר.

באופן אישי, אני חושב שמשתלם לתת לבונה אתרים מקצועי לעשות את כל התהליך הזה עבורך. עלות של עבודה כזו היא ממש לא גדולה, ואיש מקצוע יבצע אותה ביעילות ותוך זמן קצר מאוד. אבל אם יש לכם זמן מיותר להשקיע להכיר וללמוד את הבסיס, ניתן לבצע את כל זה גם לבד.

אני שאלתי כאן בעבר שאלה דומה, ואחרי שהסבירו לי את ההבדלים עשיתי בדיוק כמו שסיכמת כאן.

שילמתי לבונה אתרים כאן והוא מצא לי תבנית שעונה בדיוק לצרכים שלי + קצת שינויים והתאמות. מהר מאד למדתי לשחק עם הממשק והיום אני מעדכנת בעצמי תכנים.

כאן המקום לומר תודה. בלעדי הפורום יכולתי לשלם פי 10 לאתר, והייתי בטוחה שזו הדרך היחידה...

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י golea;1270415:
מה יותר מומלץ? livecity.co.il‬‏ או wix.com או COI או טואול?
ואגב, מה מרויחים האתרים האלה אם הם חינמיים?

למה באמת ג'ימייל הוא חינמי?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
וויבלי זה חינמי לגמרי?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר להגיע לתוצאות מרשימות בהחלט עם החינמי שלהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה