דרוש מידע מה דעתכם על ניורופידבק

פודרה המלך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני גם עברתי טיפול כזה ולדעתי לא עזר כלום מה שעזר זה התרופות ופגישה עם מישהו [לא מטפל מוסמך] שנענע אותי וגרם לי להבין שאני לא מסכן ואני מסוגל וכו'

שיא בריין

משתמש חדש
המילה נוירופידבק זו שיטה טיפולית ויש לה כמה גישות וחשוב לא לערבב ביניהן שכן הן שונות לחלוטין זו מזו הן באופן הטיפול והן בתוצאות. לשימוש במערכת נוירואפטימל של חב' זנגר (נוירופידבק דינאמי) יש אישור מה-FDA לכך שהיא בטוחה לשימוש לחלוטין ואינה גורמת שום נזק. ההסבר לכך הוא משום שהמערכת עובדת בצורה שמגרה את המוח לבצע שינוי עצמאי ולווסת את פעילותו ולא מאלצת אותו לבצע שינויים שלא בהכרח ייטיבו איתו. נזקים עלולים להיגרם משימוש במערכות נוירופידבק בגישות אחרות (לינארי למשל) שקובעות פרוטוקול טיפולי למטופל.

שיא בריין

משתמש חדש
אני גם עברתי טיפול כזה ולדעתי לא עזר כלום מה שעזר זה התרופות ופגישה עם מישהו [לא מטפל מוסמך] שנענע אותי וגרם לי להבין שאני לא מסכן ואני מסוגל וכו'
השאלה כמה אימונים ביצעת, באיזו תדירות, האם בעקביות? יש לכך משקל רב להצלחה.

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

שיא בריין

משתמש חדש
ממש לא.
********** זה נוירו פידבק בשיטה ליניארית, שמחייב פיקוח רפואי וקובע פרוטוקול טיפולי.
אנחנו משתמשים בנוירו פידבק דינאמי שהוא שונה לחלוטין
לפי התגובה ניתן לשער שטופלת בנוירו פידבק ליניארי- היות וציינת שטופלת בעקביות לפי מה שקבעו לך.
בנוירו פידבק דינאמי תקבל המלצות לטיפול, לא יקבעו לך כמה ומה.

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ממש לא.
********** זה נוירו פידבק בשיטה ליניארית, שמחייב פיקוח רפואי וקובע פרוטוקול טיפולי.
אנחנו משתמשים בנוירו פידבק דינאמי שהוא שונה לחלוטין
לפי התגובה ניתן לשער שטופלת בנוירו פידבק ליניארי- היות וציינת שטופלת בעקביות לפי מה שקבעו לך.
בנוירו פידבק דינאמי תקבל המלצות לטיפול, לא יקבעו לך כמה ומה.
המלצות לטיפול בשיטות אחרות בנוסף?

שיא בריין

משתמש חדש
לא,
הכוונה הייתה להמלצות כמה אימונים לבצע בנוירו פידבק ובאיזו תדירות.

• תודה
Reactions: dag

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
המילה נוירופידבק זו שיטה טיפולית ויש לה כמה גישות וחשוב לא לערבב ביניהן שכן הן שונות לחלוטין זו מזו הן באופן הטיפול והן בתוצאות. לשימוש במערכת נוירואפטימל של חב' זנגר (נוירופידבק דינאמי) יש אישור מה-FDA לכך שהיא בטוחה לשימוש לחלוטין ואינה גורמת שום נזק. ההסבר לכך הוא משום שהמערכת עובדת בצורה שמגרה את המוח לבצע שינוי עצמאי ולווסת את פעילותו ולא מאלצת אותו לבצע שינויים שלא בהכרח ייטיבו איתו. נזקים עלולים להיגרם משימוש במערכות נוירופידבק בגישות אחרות (לינארי למשל) שקובעות פרוטוקול טיפולי למטופל.
@שיא בריין
כוונתך לנוירופידבק דינאמי - מכון בראש פתוח שהתפרסם לאחרונה? או שמעת עליו?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה