כללי מה דעתכם על הלוגו החדש שלי?

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מס' 2 מגובש יותר טוב, אבל...
הגלובוס הזה לא מתאים לעיצוב גרפי... הוא לוקח לכיוון של היי-טק או עיצוב אתרים...

אגב, מה דעתך על השם "יוצר מבראשית"?

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ומה דעתך רק על "היוצר"
בראשית נשמע לי קצת מוכר

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עדיין עלול להשמע יומרני לדעתי...

מה דעתכם על "מבראשית" ?

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י sunshine;1117621:
מס' 2 מגובש יותר טוב, אבל...
הגלובוס הזה לא מתאים לעיצוב גרפי... הוא לוקח לכיוון של היי-טק או עיצוב אתרים...

אגב, מה דעתך על השם "יוצר מבראשית"?

הגלובוס מתייחס למילה בראשית...

רוחי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אולי תקרא לזה באמת אור בראשית ע"ש הישיבה, ותוסיף בכיתוב מתחת ללוגו גם את המילים הוצאה לאור, שיתקשר למילה אור

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יוצר אור כבר יותר טוב...

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י sunshine;1118610:
הבנתי, אבל זה לא סותר את מה שאמרתי.

נכון- ולכן קבלי:
(זה עדיין בלי "פינישים" אבל זה הכיוון)

תגובות יתקבלו בברכה!

קבצים מצורפים

• Untitled-1.png
    KB 19.4 · צפיות: 9

YG&K

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י חלומי;1118692:
יש כאן בפורום אחת שקוראת לעצמה בראשית
http://www.prog.co.il/showpost.php?p=1117674&postcount=1

אני לא חושבת שזה בעייה , אז מה?! , הלוגו מראה אחרת , משדר משהו אחר,חוץ מזה יש גם משרד פרסום בראשית , האם יש בעיה עם זה? מפריע למשהו שאיזה גרפיקאית גם כן קוראת לעצמה ככה

2. כל הכבוד לך , הלוגו נראה עכשיו מעולה - מבינים את הרעיון , בלי להאכיל בכפית, כל הכבוד !

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י YG&K;1118704:
אני לא חושבת שזה בעייה , אז מה?! , הלוגו מראה אחרת , משדר משהו אחר,חוץ מזה יש גם משרד פרסום בראשית , האם יש בעיה עם זה? מפריע למשהו שאיזה גרפיקאית גם כן קוראת לעצמה ככה

2. כל הכבוד לך , הלוגו נראה עכשיו מעולה - מבינים את הרעיון , בלי להאכיל בכפית, כל הכבוד !

חן חן לך!
זה הרבה בזכות התגובות שלכם...

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י YG&K;1118704:

כמובן שזכותו המלאה רק הסבתי את תשומת ליבו....
ואני חושבת שזה דבר לא כדאי, אבל בוא יעשה מה שהוא רוצה כמובן
הצלחות

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י נפתלי טל;1118731:
זה נורא?
היא בכלל מדרום הארץ, אני מירושלים, אין לי שום תחרות איתה, לא קרב זה אל זה ואמר חח .

לא מומלץ
יש כ"כ שמות יפים למה דווקא להידבק בזה?

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוהוו - אין מילה יותר מופלאה מהמילה הזאת !

לא לחינם רבי שמעון בר יוחאי כתב 70 תיקונים על מילה זו בלבד (הלא הוא ספר תיקוני הזהר כידוע) ;)

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה לעומת זה

מה עדיף לדעתכם?
ואם יש הערות/ הצעות/ מחמאות אשמח לשמוע.

קבצים מצורפים

• שלושתם.png
    KB 51.7 · צפיות: 15

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לדעתי יש בעיה להשתמש בשני שמות זהים.
בייחוד שבתחום זה ניתן לעבוד שנים בלי לפגוש שום לקוח פיזית.
וכלל לא משנה המיקום בארץ, או בכלל בחו"ל.

ספציפית, העיצוב השני הכי נאה עיצובית.
אבל לדעתי יש לו חסרון בקריאות. שה לא נראה מילה אחת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה