כללי מה גורם לרקע שנצרב להשאיר סימנים בדפוס?

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צרבתי אוביקט ומיקמתי אותו על רקע שחור. עד עכשיו בהדפסה זה עבד מצוין, עכשיו עברנו לבית דפוס אחר והדפיסו לי אייריסים ומה שקורה - יש ריבוע דהוי סביב האוביקט בכל השטח שהיה בו רקע לבן קודם לכן (לפני הצריבה).
איך מבטלים את זה? איך בכלל רואים את השטח הזה אם התמונה צרובה?

אודה לעזרתכם! זה חשוב מאד!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם זה בית דפוס מיושן, עם ציוד של פעם, זו בעיה נפוצה - שקיפויות לא יוצאות טוב בציוד המיושן

אם מדובר בצריבה ע"י מסכה - אולי אחוזי השחור שלה לא מלאים, וזה מקור הבעיה

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צרבת ממש או עשית שיטת שילוב?

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אין פה מסיכה, זה צריבה מלאה. השטח הלבן פשוט לא קיים במציאות
לקחתי JPG, צרבתי ושמרתי (רקע שקוף) כקובץ PSD - ואת הקובץ הזה ייבאתי לאינדיזיין על הרקע השחור

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נשמע כמו בעיית שקיפויות של הדפוס

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ariels;936395:
אם זה בית דפוס מיושן, עם ציוד של פעם, זו בעיה נפוצה - שקיפויות לא יוצאות טוב בציוד המיושן

אם מדובר בצריבה ע"י מסכה - אולי אחוזי השחור שלה לא מלאים, וזה מקור הבעיה

אני לא יודעת אם הבית דפוס הזה נקרא ישן או חדש כי אני אישית לא מכירה אותו.
השאלה אם זה פייר לכתוב כאן את השם שלו...ואולי אתם תדעו...??

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תשלחי בפרטי למי שמתמצא-אני לא.
תכתבי רשימה של 5 בתי דפוס ובתוכה יהיה גם בית הדפוס הזה. ותשאלי למי יש ציוד ישן, (לא יודעת אם זה כן מותר..)
עדיף שתכתבי אזור ויביאו לך שמות של בתי דפוס שעובדים עם ציוד חדש!!!!

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
איך צרבת?

again

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה שעשיתי בשלב זה (נשמע לי כמו סתם קוסמטיקה ולא כפיתרון אמיתי) - היות והרקע הוא שחור אחיד, אז פשוט ציירתי את כל השטח של הריבוע וסביב האוביקט וצבעתי אותו בשחור של הרקע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  28  פעמים

לוח מודעות

למעלה