מה אתם אומרים?

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
אתם זוכרים את ה'תחרות מכולת'? (שכדי לקנות במכולת ולא בסופר)

הנה הלינק בפושקוויל: http://www.pashkevil.co.il/19093/חכם-קונה-במכולת-מנה-שניה

וזה היה התוצאות: http://www.pashkevil.co.il/20150/חכם-קונה-במכולת-הסוף

היום קיבלתי במייל מאת 'איש ענק בתחום הפרסום' (המוכר לכם)

מה אתם אומרים? יותר משכנע מהכל?

(אני מאוד התרשמתי)

קבצים מצורפים

• אתה ואני(3).png
    KB 78.9 · צפיות: 20

קלאסה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
אהבתי את האינטרפרטציה של הלוגו כנפילה בסוף הקניה.
באמת כל המבצעים של הרשתות הם שיקריות, תכל'ס בקופה משלמים בסוף אותו הדבר.

המודעה אולי תשכנע צרכן חכם ועצלן, אבל צרכן חכם וחרוץ יקנה את הזול בכל אחד מהרשתות.

א

אליהו פריד

אורח
קונים אתכם ב"זול"
מוכרים לכם ביוקר.

מידי שבוע מודיעות רשתות המזון על הוזלת מחירים, לעומת זאת
כל שנה, ממוצע הוצאות המחיה רק עולות ועולות, איך זה קורה??
הוזלת מחירים, היא בעצם טקטיקה להעלאת המחירים. התרגלת לשלם 500 ש"ח על קניה שבועית. למחרת רשתות המזון מעלים את מחירי המוצרים ונותנים הנחה, כך שאחרי ההנחה אתה עדיין משלם 500 ש"ח, בחשבונית אתה רואה שקיבלת 90 ש"ח הנחה - רשתות המזון מאוד דואגות לך שתחסוך כסף. כעבור זמן מה, לאחר שהתרגלת למחיר כל מה שצריך לעשות הוא להפחית את ההנחה, וכך הגלגל חוזר חלילה ובלי שתשים לב המחירים רק עולים ועולים.

בקניה האחרונה שלי באחד מרשתות השיווק עשיתי קנייה במעל 800 ש"ח, צפיתי לקבל הנחה של (כן, יש לי כרטיס מועדון) לפחות 90 ש"ח כמו בפעם הקודמת, להפתעתי קיבלתי רק 34 ש"ח הנחה - קיבלתי גם שישיית RC קולה בחינם שבחישוב מהיר עלה לי 60 ש"ח.

חז"ל כבר מזמן הבינו את שיטת העלאת המחירים הזאת, וכבר וניבאו שבסוף הימים (בימינו) על אף שיהיה שפע ומבחר של מזון מכל הסוגים והמינים, היוקר יאמיר.

אם לא היו בכלל רשתות שיווק אלא רק מכולות כמו פעם, הרי שהמחירים לא היו עולים כך אלא אם היינו מגיעים לשנות רעב ובצורת.

בחישוב לטווח הקצר נראה שהרשתות יותר זולות, אך בשיקלול דו־שנתי המכולות זולות יותר

לדעתי רשתות המזון הן הקללה של הדור שלנו - עם חיוך...

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
נכתב ע"י אליהו פריד;780355:
קונים אתכם ב"זול"
מוכרים לכם ביוקר.

מידי שבוע מודיעות רשתות המזון על הוזלת מחירים, לעומת זאת
כל שנה, ממוצע הוצאות המחיה רק עולות ועולות, איך זה קורה??
הוזלת מחירים, היא בעצם טקטיקה להעלאת המחירים. התרגלת לשלם 500 ש"ח על קניה שבועית. למחרת רשתות המזון מעלים את מחירי המוצרים ונותנים הנחה, כך שאחרי ההנחה אתה עדיין משלם 500 ש"ח, בחשבונית אתה רואה שקיבלת 90 ש"ח הנחה - רשתות המזון מאוד דואגות לך שתחסוך כסף. כעבור זמן מה, לאחר שהתרגלת למחיר כל מה שצריך לעשות הוא להפחית את ההנחה, וכך הגלגל חוזר חלילה ובלי שתשים לב המחירים רק עולים ועולים.

בקניה האחרונה שלי באחד מרשתות השיווק עשיתי קנייה במעל 800 ש"ח, צפיתי לקבל הנחה של (כן, יש לי כרטיס מועדון) לפחות 90 ש"ח כמו בפעם הקודמת, להפתעתי קיבלתי רק 34 ש"ח הנחה - קיבלתי גם שישיית RC קולה בחינם שבחישוב מהיר עלה לי 60 ש"ח.

חז"ל כבר מזמן הבינו את שיטת העלאת המחירים הזאת, וכבר וניבאו שבסוף הימים (בימינו) על אף שיהיה שפע ומבחר של מזון מכל הסוגים והמינים, היוקר יאמיר.

אם לא היו בכלל רשתות שיווק אלא רק מכולות כמו פעם, הרי שהמחירים לא היו עולים כך אלא אם היינו מגיעים לשנות רעב ובצורת.

בחישוב לטווח הקצר נראה שהרשתות יותר זולות, אך בשיקלול דו־שנתי המכולות זולות יותר

לדעתי רשתות המזון הן הקללה של הדור שלנו - עם חיוך...

אליהו! אם אתה היית מנהל את הקומפיין 'לקנות במכולת ולא בסופר' אז אולי אנשים היו השתכנעים בסוף... ;)

הפרסום שלמטה מראה כמה אפשר לעשות מודעה כזו נקיה בלי תמונות ובלי מדי הרבה צבעים והמסר חד וחלק...

שניאור770

משתמש צעיר
מי עשה את זה?
זה סגנון של ערן טלמור
אני חושב שצריך ללמוד מהפשטות שלו
כל הכרזות שלנו לא עומדות מולו אני מרגיש שהחשיבה של כולנו מתוסבכות ומדי למדניות

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י שניאור770;780863:
מי עשה את זה?
זה סגנון של ערן טלמור
אני חושב שצריך ללמוד מהפשטות שלו
כל הכרזות שלנו לא עומדות מולו אני מרגיש שהחשיבה של כולנו מתוסבכות ומדי למדניות

חרדים, לא?....

ק

קופירייט

אורח
אהבתי.

אם חוש הזיהוי שלי עדיין בתוקפו, המודעה הזו נעשתה דוקא ע"י מישהו חרדי ממשתתפי הדיון באשכול :)

שניאור770

משתמש צעיר
נכתב ע"י הברקהבפרסום;780937:
מה השאלה.

מי הם האנשים הענקיים בתחום הפרסום אם לא חרדים!

עוד אחד שמדבר...
אני מתבייש שיראו את האשכול של הכרזות אחד ממשרדי הפרסום כמו יהושע/ גיתם או ראובני
אין שם אחד שעונה לכל הציפיות אולי אחד יחיד ומיוחד שלא שמו לב אליו בכלל

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י שניאור770;780940:
עוד אחד שמדבר...
אני מתבייש שיראו את האשכול של הכרזות אחד ממשרדי הפרסום כמו יהושע/ גיתם או ראובני

בא נשמע איזה?

שניאור770

משתמש צעיר
נכתב ע"י חלומי;780942:
בא נשמע איזה?

מסונן זה בריא עומד ברוב הקריטריונים
1. הוא מדבר ולא נושך.
2. הוא ברור וקליט
3.מדבר לכולם גם לכאלה שיש להם אינטרנט נפהמטיק
4.משדר תחושה טובה ובריאה.
והוא יכול להיות מפורסם בתקופה ממושכת במדיות שונות

זה הראש שלי על אף שהפרסומת שלי לא עומדת בקריטריונים כמו רובם
כי מה לעשות לא למדתי ולא עבדתי לפי הכללים.

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
נכתב ע"י שניאור770;780940:
עוד אחד שמדבר...

חשבת שכתבתי ברצינות?

אנחנו הרי למדנו ולומדים מהם... אז מה השאלה?

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י שניאור770;780948:
מסונן זה בריא עומד ברוב הקריטריונים
1. הוא מדבר ולא נושך.
2. הוא ברור וקליט
3.מדבר לכולם גם לכאלה שיש להם אינטרנט נפהמטיק
4.משדר תחושה טובה ובריאה.
והוא יכול להיות מפורסם בתקופה ממושכת במדיות שונות

זה הראש שלי על אף שהפרסומת שלי לא עומדת בקריטריונים כמו רובם
כי מה לעשות לא למדתי ולא עבדתי לפי הכללים.

סברתי בנידון:
אומנם זוהי כרזה מאוד יפה שדווקא מבחינת העיצוב היתה מאוד מאוד יפה
הבעיה שלה שהיא היתה פרסומת לתמי 4 כי כשמישהו רואה כרזה שהכותרת שלה מסונן זה בריא ועוד מכשיר של תמי 4 מבין יופי פרסומת לתמי 4.

זה שאיכשהו קישרו והדביקו את זה לעניין האינטרנט זה נחמד ולא יותר מזה!
אין כאן שום עבודה של קריאייטיב שום דבר
אם היו עושים כאן איזו שהיא הזרה צורנית של מסנן מים עם מוטיב בעניין האינטרנט לדוגמא אז אתה צודק זו היתה כרזה מעולה!

זהו הניתוח שלי בעניין
לא התכוונתי לפגוע!

שניאור770

משתמש צעיר
נכתב ע"י חלומי;780956:
סברתי בנידון:
הבעיה שלה שהיא היתה פרסומת לתמי 4 כי כשמישהו רואה כרזה שהכותרת שלה מסונן זה בריא ועוד מכשיר של תמי 4 מבין יופי פרסומת לתמי 4.

אם היו עושים כאן איזו שהיא הזרה צורנית של מסנן מים עם מוטיב בעניין האינטרנט לדוגמא אז אתה צודק זו היתה כרזה מעולה!

זהו הניתוח שלי בעניין
לא התכוונתי לפגוע!

אני מסכים עם הדברים ברור שזה צריך עוד כמו פינישים
וחבל שהרעיון נשען על תמי 4 אבל המסר בו פוגע בכל השכבות מה שאין כן בשאר

יכול להיות שיש הרבה פרסומות שמדליקות את הדמיון השאלה מה התוצאה במכירות ושם המבחן צריך להיות

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
נכתב ע"י חלומי;780956:
סברתי בנידון:

זהו הניתוח שלי בעניין
לא התכוונתי לפגוע!

חלומי, סליחה אבל,
מה האשכול הזה קשור לכרזה של תמי 4?

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י הברקהבפרסום;780962:
חלומי, סליחה אבל,
מה האשכול הזה קשור לכרזה של תמי 4?

לא יודעת תשאל את שניאור סגל
אני רק הגבתי למה שהוא כתב על הכרזה הזו!

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י שניאור770;780961:
אני מסכים עם הדברים ברור שזה צריך עוד כמו פינישים
וחבל שהרעיון נשען על תמי 4 אבל המסר בו פוגע בכל השכבות מה שאין כן בשאר

יכול להיות שיש הרבה פרסומות שמדליקות את הדמיון השאלה מה התוצאה במכירות ושם המבחן צריך להיות

המבחן הוא שאם באת לשכנע אנשים לסנן את האינטרנט
ובסוף עשית לתמי 4 פרסומת בחינם

לא עברת את המבחן!!!!!
ולא יעזרו פירושי רש"י המנוקד.....

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא הצלחתי להבין איך אינטרנט מסונן קשור לבריאות.
יצאתי מזה עם מסר ברור בראש 'מסונן זה בריא'
והמסר הזה לא התקשר לי לאינטרנט משום כיוון.
נכון שהכרזה הייתה מעוצבת יפה.

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י עפרה;780970:
לא הצלחתי להבין איך אינטרנט מסונן קשור לבריאות.
נכון שהכרזה הייתה מעוצבת יפה.

בריאות הגוף ובריאות הנפש...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה