מה אתם אומרים?

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
התמונה והמלל לא קישרו אותי בשום צורה לבריאות הנפש.
מצטערת, דווקא התעניינתי במודעה ההיא, אבל לא הרגשתי שהבנתי.

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י עפרה;780973:
התמונה והמלל לא קישרו אותי בשום צורה לבריאות הנפש.
מצטערת, דווקא התעניינתי במודעה ההיא, אבל לא הרגשתי שהבנתי.

זוהי בדיוק הבעיה...

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
נכתב ע"י חלומי;780965:
לא יודעת תשאל את שניאור סגל
אני רק הגבתי למה שהוא כתב על הכרזה הזו!

אוקיי, אתם יכולים לחגוג על התמי 4, אבל אל תשכחו לחזור בסוף לפרסום של שופרסל...;)

שניאור770

משתמש צעיר
מהפרסום של שופרסל אני לומד איך פרסומת צריכה להראות
נקי וחלק
קריא
קצר וקולע
ברור לכל הגילאים

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י שניאור770;780984:
מהפרסום של שופרסל אני לומד איך פרסומת צריכה להראות
נקי וחלק
קריא
קצר וקולע
ברור לכל הגילאים

או למדנו משהו!
רק בשורה האחרונה אני מתקנת אותך!
מקיפה ופונה לכל קהל היעד ברבדיו ובגילאיו השונים
ואם קהל היעד הוא הציבור החרדי אז היא אכן צריך להיות ברור ופונה לכל הגילאים אבל אם קהל היעד הוא ספציפי וממוקד אז אין פה תקטע של ברור לכל הגילאים...

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
נכתב ע"י חלומי;780988:
או למדנו משהו!
רק בשורה האחרונה אני מתקנת אותך!
מקיפה ופונה לכל קהל היעד ברבדיו ובגילאיו השונים
ואם קהל היעד הוא הציבור החרדי אז היא אכן צריך להיות ברור ופונה לכל הגילאים אבל אם קהל היעד הוא ספציפי וממוקד אז אין פה תקטע של ברור לכל הגילאים...

הסבר למה...

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שניאור770;780995:
אז הנה טעות
הילדים תמיד ימשכו את ההורים לאיפה שיש חוויה או שהם יודעים ששם הכי זול

מה?!
הדבר היחיד שיכול לצאת מהמודעה הזו לגבי הילדים זה שהם ישאלו את ההורים מה הפירוש שלה...

שניאור770

משתמש צעיר
נכתב ע"י RacheliM;781008:
מה?!
הדבר היחיד שיכול לצאת מהמודעה הזו לגבי הילדים זה שהם ישאלו את ההורים מה הפירוש שלה...

ילד בן 10 לא מבין את המודעה הזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה