דרוש מידע מה אתם אומרים על האטמור?

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מכשיר אטמור למים חמים זמינים כל הזמן, האם זה מומלץ יותר מבוילר? חסכוני יותר בחשמל?

stm3948

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מכשיר אטמור למים חמים זמינים כל הזמן, האם זה מומלץ יותר מבוילר? חסכוני יותר בחשמל?
לשוויגער שלי היה פעם... זוועה לא היה אפשר להתקלח שם:((( דקה מים חמים דקה קפוא, אפשר גם קומוקום באותו מידה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תענוג.
החיים לפני והחיים אחרי.
לא נעים, אני אפילו לא בודקת כמה זה עולה (חושבת שאין ספק שזה זול מבוילר, מצד שני אנחנו משתמשים בזה לפעמים גם בקיץ...)

לשוויגער שלי היה פעם... זוועה לא היה אפשר להתקלח שם:((( דקה מים חמים דקה קפוא, אפשר גם קומוקום באותו מידה
זה קשור ללחץ במכשיר. קל לסדר את זה. חבל שסבלתם...

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תענוג.
החיים לפני והחיים אחרי.
לא נעים, אני אפילו לא בודקת כמה זה עולה...

איך זה הולך? נותן מים חמים רק למקלחת או לכל הבית? האם אמור לדלוק כל הזמן שאז לוקח בטח הרבה חשמל.

stm3948

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תענוג.
החיים לפני והחיים אחרי.
לא נעים, אני אפילו לא בודקת כמה זה עולה (חושבת שאין ספק שזה זול מבוילר, מצד שני אנחנו משתמשים בזה לפעמים גם בקיץ...)

גם להם זה היה תענוג...
לי לא זה זורם לך 20 דק' מים רותחים או נחמדים?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם להם זה היה תענוג...
לי לא זה זורם לך 20 דק' מים רותחים או נחמדים?
מים בדיוק כמו שאני רוצה
רותחים - רותחים
נחמדים - נחמדים
בין נחמדים לרותחים - גם

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך זה הולך? נותן מים חמים רק למקלחת או לכל הבית? האם אמור לדלוק כל הזמן שאז לוקח בטח הרבה חשמל.
אצלי זה עובד על גז (גם על חשמל, אבל עיקר האנרגיה זה הגז)
עובד בזמן שרוצים מים חמים (מדליקים ונכנסים, בלי לחכות בכלל)
אצלי המים החמים בכל הבית. יכול להיות שזה תלוי בצורה שמתקינים את המערכת

בני2

משתמש מקצוען
@GRN את מדברת על מחמם מים בגז, או איך שנהוג לקרוא לזה 'יונקרס' זה מכשיר שונה לגמרי מהמדובר כאן, עולה פי עשר בערך והשימוש בו יקר פי כמה מכל מחמם על חשמל [בוילר אטמור וכו'], באמת השימוש בו הרבה יותר מפנק ויש כאלה שיגידו שזה גם שווה אבל לא זו הייתה השאלה כאן.

@אימפריה לשאלתך, אטמור הוא יכול להיות מכשיר עזר מקסימום, למקרה שנגמרו המים וכו' רוב האטמורים לא מספיק חזקים ומה שקורה זה או שיש זרזיף קטן של מים שמבחינת החום אפשר להתקלח ומבחינת הזרם א"א או שהזרם יותר חזק ואז המים קרים. המכשיר עצמו לוקח הרבה חשמל (חייב שקע כח), אבל כיוון שהוא לא מחמם מים שלא צריכים [הוא לא פועל כשהמים סגורים] לכן זה יצא יותר זול מבוילר.

ר. המוסד

משתמש מקצוען
האם מספיק לאטמור יהיה שקע של 16 אמפר?

האם יש סוג של אטמור שאפשר לחבר את זה למים החמים והוא יחמן בדעת הצורך רק שהמים שנכנסים אליו לא מספיק חמים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה