דרוש מידע מה אתם אומרים להתלונן על המעון? ואם כן איפה?

קצרה

משתמש מקצוען
אם אין הסדר קיים, מה הבעיה לבקש מההורים להביא מגבונים או לדאוג לאישור לשימוש במגבונים של ילד אחר? האמא בקלות יכולה להתקשר להורה אחר ולחזור לגננת עם אישור להשתמש בחבילה אחרת.
אני הייתי מוציאה את הילד מיד מהמעון

(אבל אולי אני לא פונקציה כי אני עבדתי במעון ויודעת שזה המחדלים הקטנים שקורים שם על בסיס יומיומי ולעולם לא אשלח את ילדיי לכזו מסגרת אכזרית)
אני שולחת למעונות
שיש בו מטפלות ששולחות את הילדים שלהם בעצמן למעונות

זה מדד בעיני - למעון שבגדול מתנהל תקין.

קצרה

משתמש מקצוען
ההתייחסות לכיתה קטנה מיותרת ומבזה.
לא חסרות בעלות ראש קטן או סתם כאלו שהחיים לא התקילו אותן עם כל הניואנסים של טיפול בילדים, שאינן בוגרות כיתה קטנה.
דווקא בוגרות כיתה קטנה
קשה לי להאמין עליהן שיתחכמו ככה על הורים לחנך אותם.
הן דווקא מלאות חמלה על הילדים ולא מתחכמות על ההורים.

moshe moshe

משתמש רשום
אגב,
בכל בית ספר יש לחם במזכירות לילדות ששכחו אוכל. בתלמוד תורה של הילדים שלי יש לחמניות ומוסיפים לגביה החודשית של ההו"ק שקל וחצי לכל לחמניה.
כן, אבל זה לא המורה של הילדה שאחראית לדאוג ללחמניה אלא המזכירות. גם הגננת לא אמורה לדאוג להורים שלא דאגו לילד שלהם אלא ההנהלה של המעון.

~dasi~

משתמש פעיל
איך החלטתם שהיא רצתה לחנך את ההורים???
מופרך בעיני
לא מצדיקה בכלל, כנראה חיכתה אולי ההורים ישלחו, אולי היתה חסרת אונים ולא רצתה לגנוב
(כן זו גניבה, ולא בטוח שרב היה מתיר לה להשתמש במגבונים של ילד אחר גם אם התינוק חסר ישע יפגע מזה. לא אומרת שבטוח לא, רק שלא בטוח. שאלת רב)
המטפלת שלי היתה מתקשרת להורים אחרים לשאול אם הם מסכימים לקחת בשביל ילד אחר...
בד"כ יש מגבונים רזרבה בכל מעון, ואם אין - אז זה באמת סיבה להתלונן להנהלת המעון למה!! חובה עליהם לדאוג שבכל כיתה יהיו מגבונים וטיטולים למיקרים כאלו

קצרה

משתמש מקצוען
כן, אבל זה לא המורה של הילדה שאחראית לדאוג ללחמניה אלא המזכירות. גם הגננת לא אמורה לדאוג להורים שלא דאגו לילד שלהם אלא ההנהלה של המעון.
המורה של הילדה שולחת אותה למזכירות בזמן הפסקת האוכל
שרשמית אסור בה לצאת מהכיתה---

וגם אם אין לי טענות "חוקיות" כלפי הגננת
והיא לא אמורה לדאוג למגבונים בכלל, וההורים שלו אשמים , וההנהלה של המעון צריכה לדאוג ומה לא.

ממטפלת של ילד יש לי ציפיה לרחמים וחמלה. לרכות ולא לנוקשות.
שיהיה לה קשה לראות תינוק סובל.
זו המטפלת שאני רוצה לבחור לילד שלי -
ולכן אני אבקש להחליף מטפלת אם בקלילות ואדישות כזו היא "חינכה" את ההורים על גב הילד.

גם אני שכחתי מגבונים פעם (קורה, אני עצמי לא משתמשת במוצר הזה כלל ולכן הוא היה חסר בבית ) ו"חינכו" אותי בתשלום. (למטפלת, בונוס על שטיפה בברז ) באופנים שפוגעים בי ולא בילד.

נערך לאחרונה ב:

קצרה

משתמש מקצוען
איך החלטתם שהיא רצתה לחנך את ההורים???
מופרך בעיני
לא מצדיקה בכלל, כנראה חיכתה אולי ההורים ישלחו, אולי היתה חסרת אונים ולא רצתה לגנוב
(כן זו גניבה, ולא בטוח שרב היה מתיר לה להשתמש במגבונים של ילד אחר גם אם התינוק חסר ישע יפגע מזה. לא אומרת שבטוח לא, רק שלא בטוח. שאלת רב)
המטפלת שלי היתה מתקשרת להורים אחרים לשאול אם הם מסכימים לקחת בשביל ילד אחר...
בד"כ יש מגבונים רזרבה בכל מעון, ואם אין - אז זה באמת סיבה להתלונן להנהלת המעון למה!! חובה עליהם לדאוג שבכל כיתה יהיו מגבונים וטיטולים למיקרים כאלו
אם היא לא חינכה את ההורים
אלא סתם ככה לא החליפה מאדישות לענין
זה בעייתי באותה מידה.

לפחות טלפון נוסף להורים - "אני לא יכולה לקחת מהורים אחרים בלי רשות והבייבי שלכם עכשיו מלוכלך - תעשו עם זה משהו" - זו אכפתיות מינימלית.

. net

משתמש צעיר
המורה של הילדה שולחת אותה למזכירות בזמן הפסקת האוכל
שרשמית אסור בה לצאת מהכיתה---

וגם אם אין לי טענות "חוקיות" כלפי הגננת
והיא לא אמורה לדאוג למגבונים בכלל, וההורים שלו אשמים , וההנהלה של המעון צריכה לדאוג ומה לא.

ממטפלת של ילד יש לי ציפיה לרחמים וחמלה. לרכות ולא לנוקשות.
שיהיה לה קשה לראות תינוק סובל.
זו המטפלת שאני רוצה לבחור לילד שלי -
ולכן אני אבקש להחליף מטפלת אם בקלילות ואדישות כזו היא "חינכה" את ההורים על גב הילד.

גם אני שכחתי מגבונים פעם (קורה, אני עצמי לא משתמשת במוצר הזה כלל ולכן הוא היה חסר בבית ) ו"חינכו" אותי בתשלום. (למטפלת, בונוס על שטיפה בברז ) באופנים שפוגעים בי ולא בילד.
כשאני עבדתי במעון היה יום אחד שממש לא היה זמן להתקשר להורים

הייתי צריכה כל הזמן גם תוך כדי חיתול הילדים לשמור על בערך 10 ילדים

ויתכן שהיו יותר מהורים אחדים ששכחו ולא היה לי אפשרותלהיות כל היום בטלפון

מדגישה -זה היה כשהייתי עובדת במעון במילוי מקום

ואני מאו מרחמת על התינוקות בחיים לא צעקתי עליהם ,חבל שההורים לא מרחמים על המטפלת ,וגורמים לה חוסר אונים שממש מיותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה